Tényleg CSAK AZ AGYUNK 10%-át használjuk? - Dr. Nyiri Gábor - Pulicorn Podcast

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 14. 02. 2022
  • Hol van az agyunk befogadóképességének határa? Képesek leszünk feldolgozni az egyre növekvő információmennyiséget? Mai vendégünk dr. Nyiri Gábor, agykutató.
    További érdekességekért iratkozzatok fel CZcams csatornánkra, hallgassatok minket Spotifyon, Apple Podcastson, Google Podcastson, vagy kövessetek minket közösségi média felületeinken:
    TikTok: / pulicornofficial
    Spotify: spoti.fi/3eUipyy
    Apple Podcasts: apple.co/3S7WGRP
    Google Podcasts: bit.ly/3BICxMY
    Facebook: / pulicorn
    Instagram: / pulicornofficial
    A Puli legyen veletek! 🐾

Komentáře • 22

  • @miricviric5186
    @miricviric5186 Před 6 měsíci +3

    Hogy lehet itt csak ennyi feliratkozó, mind a vendég mind a műsorvezető az első percben megfogott. UNDERRATED csatorna. Osztva.

  • @sandoradasz5006
    @sandoradasz5006 Před 4 měsíci +4

    Nagyon köszönöm ezt a műsort. Látható, hogy a materiális világ tudománya mennyire gyerekcipőben jár. Mikor fogják végre megérteni, hogy szellem-lélek-test-ből állunk. A biológiai folyamatok sem érthetők e nélkül. Az élővilág kihasználja a teljes Világegyetemet, nem csak a testi világot. Mint természetgyógyász és mint szellemgyógyászatot is alkalmazó, megdöbbenve hallottam bizonyos dolgokat. Én soha nem szoktak lejáratni a mai orvostudományt, pedig rengeteget ártanak. A halálesetek jelentős részéért az orvoslás a felelős. Mit szól a kedves kutató a gyógyító képzelethez, az imaginációhoz, amelyet az orvostudomány is ismer. Én több esetben végeztem segítőként sikeres rákgyógyítást. Ha a rövidtávú sors kialakulását ismernék, akkor jelentősen közelebb kerülnének a "rejtély" megfejtéséhez. Hogyan merészel az akupunktúráról nyilatkozni, vajon Ön tisztában van az ember, vagy bármely lény információs-energetikai rendszeréről? Vajon tudja az orvostudomány a test ellenkező irányú beidegződésének az okáról? Tudják, hogyan jön létre a gondolat? Végre már tudják, hogy a szív előbb jut információhoz mint az agy. De hogy miért, azt tudják -e, miért a szív felelős a gondolkodásért? Vegyék végre tudomásul, hogy a Világegyetem egy elektromágneses mező, amelynek működése és leképeződése a mágneses szellem-lélek-test nagyvilágrészekben történik, és a materiális tudományok ennek csak a hullámok energia-maximum pontjait képező 4%-al foglalkozik. Szegény tudatlanságban tarott emberiség. Ez az előadás akár jó is lehetett volna. Sok sikert a keresgéléshez.

  • @zoltanrostas5899
    @zoltanrostas5899 Před 2 lety +8

    Nagyon érdekes beszélgetés, színvonalas téma, nagyon tetszett, gratulálok!😊👍🏼

  • @szekelymartin8153
    @szekelymartin8153 Před 7 měsíci +1

    Ez szuper adás volt, nagyon jó a téma, és a vendég is. Még több ilyet!

  • @user-rk5wx2hw8y
    @user-rk5wx2hw8y Před 11 měsíci +2

    A vendég nagyon jó, érthető és érdekes! A házigazdának még van mit fejlődnie.

  • @peterpeter9752
    @peterpeter9752 Před 2 lety +10

    Még szívesen hallgatnám még :) Nem hadonászik rengeted szakszóval, hanem tényleg nagyon érthetően magyarázza a tudományát a hétköznapi embereknek, mindenképp egy pozitív élmény volt.

  • @sandorvarhegyi6559
    @sandorvarhegyi6559 Před 2 lety +3

    Nagyon tetszik a téma. Élvezet volt hallgatni az előadást. Köszönöm szépen:)

  • @kisskata6254
    @kisskata6254 Před 2 lety +3

    Nagyon tetszett, köszönöm szépen.

  • @szekelymartin8153
    @szekelymartin8153 Před 6 měsíci +1

    Remélem lesz még podcast, különösen az agykutatással kapcsolatosaknak örülnék🤛🏼🗿

  • @mikisragner3709
    @mikisragner3709 Před 5 měsíci +2

    14:20 ki kell ábrándítanom professzor urat. 30 éve már nem kell oroszt tanulni, emiatt nyolc év angol vagy német után a fiatalok angolul vagy németül nem tudnak ugyanúgy, mint ahogy a mi időnkben nem tudtunk oroszul. Az én munkahelyemen már nem is kértünk nyelvizsga papírt mert nem az írásra voltunk kíváncsiak hanem a fejre. Néhány perc beszélgetés után kiderült hogy az illetőnek hiába van ABCD E F G ….mindenféle vizsga papírja ha nem érti a kérdést, hogy hogyan utazott mikor idejött.😂

  • @tomi-pn3in
    @tomi-pn3in Před měsícem

    Még jó, hogy a a végén mondta a covid oltásról azt az orbitális hülyeséget, hogy milyen remek dolog, mert már az elején kikapcsoltam volna így meg végig hallgattam.

  • @ernogaborgodo
    @ernogaborgodo Před 2 měsíci

    ...a valódi probléma az ,,agyunk"-mint testi irányító központnak kutatásai - jellemtelen gyógyszeripari befektetőknek nyereség vágyának mértékét mutatják - általában a ,,Business"- nyereség, ami motiválja a gyógyszeripari cégeket...

  • @tamaspal2093
    @tamaspal2093 Před 4 měsíci +1

    A lélek tárolja az informácót!
    Az agy csak közvetít a testnek.

  • @sakkmatt
    @sakkmatt Před 6 měsíci +1

    Nem tudok az ufókkal kommunikálni, mert az evolúció nem készített fel a telepátiára.

  • @janyjozsef
    @janyjozsef Před 4 měsíci +1

    Ezek alapján az ember nem élőlény. Csupán egy bio robot. Úgy cselekszik, ahogy programozva van.
    Nincs szabad választása. Csupán azért érzi azt, mert olyan sok a döntést okozó változó, hogy az véletlennek tűnik. Mint a valószínűség. Erre a benetre ezt fogja cselekedni, mert az van a memóriájában és a sejtek kapcsolódása azt az eredményt hozza.

  • @sandoradasz5006
    @sandoradasz5006 Před 4 měsíci

    A riport végén elhangzott a legjelentősebb pozitív kijelentés, amivel én is maximálisan egyetértek: NE ÁRTS !!!!!!

  • @enikopataki4117
    @enikopataki4117 Před 4 měsíci

    csodálatos ez a gyermeki derű, ahogy közérthetően és szenvedélyesen mesél a legbonyolultabb szervünk működéséről...De jó, h. van, hogy vannak ilyen nagyszerű tudós emberek közöttünk! Igenis fontos, h. mindannyian hozzájussunk valódi tudáshoz a szemfényvesztő hókuszpókuszok helyett. Az egyszerű ember azért kezdett varázslatokban hinni, mert sok ideig nem tartatott érdemesnek beavattatni a Tudományba. Igenis, fontos és érdemes szóba állni a néppel...

  • @karvak1492
    @karvak1492 Před rokem +2

    Az agyunk 10% sem használjuk. Tehát nem több % kell, hanem azt ami van, használni.