SIMT | Linka 1 s T3

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 22. 11. 2023
  • Děkuji moc za sledování!
    Pokud nechceš propásnout nejnovější videa na tomto kanále, neváhej a klikni na tlačítko odběr.
    Pokud se ti video líbilo, neváhej dát like!
    Pokud chceš finančně podpořit moji tvorbu klikni na tento odkaz:
    streamelements.com/daw33n/tip
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Discord server: / discord
    Instagram: / _daw33n_
  • Hry

Komentáře • 23

  •  Před 7 měsíci +19

    Děkuji za natočení skvělého videa ze Simtu. Těší mě, že se má hra líbí a že má smysl ji nadále rozvíjet. A jak říkáš, spousta těch vozidel a oblastí v mapě je starých z dob, kdy jsem to ještě pořádně neuměl a nebral jsem to tolik vážně. Nyní si dávám maximálně záležet na jakémkoliv nově přidaném obsahu a zároveň se snažím společně s lidmi, kteří mi pomáhají, vylepšovat právě ten starý obsah. A to bude také předmětem nové verze, která vyjde v prosinci. Tak přeji ať se daří :)

    • @daw33n
      @daw33n  Před 7 měsíci +3

      Děkuji, jsem rád, že se video líbi 😁
      Moc se těším na novou verzi. Dříve jsem SIMT tolik nebral, nelíbilo se mi to, ale chápu, že s tím je dost práce ale poslední dobou jsem si ho fakt oblíbil a rozhodně budu ve vývoji podporovat dál 😁

    • @alicemolikova3405
      @alicemolikova3405 Před 7 měsíci

      Musí to být hrozná piplačka.

  • @adampospisil8121
    @adampospisil8121 Před 7 měsíci

    Víc takových videí! :)

    • @daw33n
      @daw33n  Před 7 měsíci

      Určitě bude 😌

  • @lukyluky5425
    @lukyluky5425 Před 7 měsíci +1

    Parádní stroj

  • @Tom-zn9xu
    @Tom-zn9xu Před 7 měsíci

    supr video

  • @gajjdy
    @gajjdy Před 7 měsíci +2

    Plzeňský tramvaje a plzeňský zastávky ale Plzeň to není 🫣😅

  • @Thraakull
    @Thraakull Před 7 měsíci

    nekdy si rikam ze by byl zajimavej simulator kterej by toho spojoval vic dohromady, jakoze by clovek odjel jednu trasu treba busu, pak tramvaj, pak metro, atd.

    • @daw33n
      @daw33n  Před 7 měsíci

      Tady to tak defacto je. Odjedeš šalinu, sedneš do busu a pak do troljebusu.

  • @vykotlanyparizek8928
    @vykotlanyparizek8928 Před 6 měsíci

    Ahoj, brněnské hlášení je zblblé protože ta zastávka předtím měla být na znamení

    • @daw33n
      @daw33n  Před 6 měsíci

      Chápu, tak třeba to opraví. Nebo si budu přepinat na šalinách pražský režim hlášení 😁

  • @maty3600
    @maty3600 Před 7 měsíci

    Jen tak mimochodem, psal ti komentář oficiální autor Tomáš Faina, tak se na to mrkni 😊❤

    • @daw33n
      @daw33n  Před 7 měsíci +1

      Viděl jsem 😁

  • @maty3600
    @maty3600 Před 7 měsíci

    A příště prosím linku 2 z Nemocnice Vřesiny na Hlavní nádraží, kde od nové verze úvrať nebude, protože hlavní nádraží bude předělané

    • @daw33n
      @daw33n  Před 7 měsíci

      Tak to musím stihnout, protože úvrať je cool 😁

  • @radimkulik1426
    @radimkulik1426 Před 7 měsíci

    hlášení ti nejde klávesou C ?

    • @daw33n
      @daw33n  Před 7 měsíci

      Nešlo to právě

  • @vykotlanyparizek8928
    @vykotlanyparizek8928 Před 6 měsíci

    ll blikání

  • @Mhd_by_Natakuba
    @Mhd_by_Natakuba Před 7 měsíci

    Záleží jestli máš hlaseni ruční nebo manuální pokud je manuální a vyplo se tak to je z důvodu že podle hry si zastavil moc na okraji zastávky zaplatilo ti to i další s seklo se a už s tim se nedá nic dělat začalo to dělat teď v poslední době a nevím proč a podle mě to do vyřeší do další verze která má být teď v prosinci

    • @janmasek3528
      @janmasek3528 Před 7 měsíci +1

      Normálně stačí zajít do PP a odhlásit další zastávku :D

    • @daw33n
      @daw33n  Před 7 měsíci

      Zkusím díky 😁