ARTILARINI EKSİLERİNİ İTHAL NEW HOLLAND KULLANICISI ANLATIYOR - T7070

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 25. 03. 2019
  • Traktör sahibi ve anlatan arkadaşımızın instagram adresi tarimtrak?...
    CZcams goo.gl/uB8mQh
    Web Site www.tractorweb.tv
    Facebook goo.gl/4Vr7FJ
    Videosunu Çektiğimiz ve Çekmeyi Planladığımız Traktör markaları
    Agrifarm - Agripower - Antonio Carraro - Artrak Superline - Aslan Traktör - Başak - Başkent - Belarus - BMC - Bolinder-Munktell - Bozok - Branson - Carraro - Case IH - Chery - Claas - Deutz - Dexta - Eicher - Erkunt - Farmtrac - Fendt - Ferrari - Fiat - Ford - Foton - Goldoni - Güldner - Hanomag - Harman - Hars - Hattat - Hema - Holder - Huerlimann - IMT - International - İşbora - JCB - John Deere - Kaan - Karataş - Kioti - Kubota - Lamborghini - Landini - Leyland - LG - Lombardin - LS Tractor - Mahindra - Massey Ferguson - Massey Harris - McCormick - Mercedes - New Holland - Same - Solis - Steyr - Super Major - Super Star - Tafe - Taral - Tümosan - Türk Traktör - TYM - Universal - Ursus - Uzel Traktör - Valpadana - Valtra - Volvo - Yağmur - YTO - Zetor

Komentáře • 222

• @hasantaykurt6392
    @hasantaykurt6392 Před 5 lety +31

Yenilikleri ve teknolojiyi tarıma uyarladığımız sürece , daha fazla verim , daha az yakıt sarfiyatı ve daha az iş güçüylen maksimun faydayı sağlamış oluruz.Traktörün sahibi güzel bir şekilde anlattı.Anlatımı için teşekkür ederim.iyi kazançlarınız olsun.

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety +2

hasan taykurt iyi dilekleriniz icin ben tesekkur ederim . Herkesin bol bol kazanclari olsun insallah . Elimden geldigi sekilde teknolojiyi takip etmeye calsiyoruz.

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety +1

Elimden geldiği kadar tarımı daha modern yapmaya çalışıyorum . Vakit ayırıp dinlediğiniz için ben teşekkür ederim. Hepimizin helal kazançları olsun.

• @m.sutcu5717
    @m.sutcu5717 Před 4 lety +15

Sendeki arazi bizim ilçe kadar abey. Bize ancak traktörü izlemek düşer 😁. Bereketli olsun inşallah.

• @ertungaoymann
      @ertungaoymann Před 4 lety +1

Baya var CZcams kanalıma bak
      Tarimtrak yaz CZcams a gorursun

• @furkanbaykal2119
    @furkanbaykal2119 Před 5 lety +52

Daha fazla t7070 videosu çekebilir misin. Bu arkadaş anlatırsa iyi olur o kadar video izledim 1 kişi hariç kimse anlatmıyor adam akıllı.

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety +4

Furkan Baykal abicigim tesekkur ederim yorumlariniz icin . Daha cok video cekecegim insallah ...

• @memolipolat6144
      @memolipolat6144 Před 5 lety +1

czcams.com/video/l8SyA7A51zg/video.html su gencde iyi anlatiyor.

• @tuxitalk4-tuxipolitixpage772

Pretty cool to see machines made not far from where I am in the USA being used in Turkey!

• @grgrsamata3947
    @grgrsamata3947 Před 5 lety +7

Kayda değer bir çalışma olmuş. Elinize dilinize sağlık..

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

vakit ayırıp izlediğiniz için teşekkür ederim. benim kanalımı takip ederseniz çok memnun olurum . teşekkür ederim.

• @hasandurmaz1961
    @hasandurmaz1961 Před 5 lety +1

Ağzına sağlık güzel bir tanıtım olmuş yalnız eksi yönlerine değinmemişsiniz bu tür anlatımlı videoların daha çok gelsin kolay gelsin

• @AydnCondur

hasan durmaz tesekkur edeim , eksi yonlerinede degindim aslinda ancak mikrofon kayit yapmadigi icin malesef onu koyanadim :( . Sizlerin destegi ile daha cok video cekecegiz insallah .

• @aserdarbayram
    @aserdarbayram Před 4 lety +3

Küçük düzelme: Motor Ford değil Cummins ile birlilte geliştirilmiş bir motordur. Ve tipi V6 değil, sıralı 6’dır.
    Sıralı 6 mekanik enjeksiyonlu Ford motorlar, T7000’lerin selefi TM serilerinde ve bazı TC-56 biçerdöverlerde kullanılmıştır.
    Kolay gelsin.

• @yusuf276
    @yusuf276 Před 5 lety +7

tip olarak da o yüke bindiğinde ki ses de beni benden hertürlü alıyor maşallah

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety +3

v6 makinanın sesi bambaşka çıkıyor.

• @denizerdem6533
      @denizerdem6533 Před 3 lety

Bu isi anlayanin alnindan öpüyüm.iste zevk bu. T 7.245 almadim sirf ses icin 7070 aldim.bole bi ses feraride yok

• @denizerdem6533

@@AydnCondur v6 degil

• @yumuk315
    @yumuk315 Před 4 lety +8

7:13 hocam sonsuz vites yerine, sonsuz vites aralığı desek daha doğru olur. Bu şanzıman size sonsuz tane vites vermiyor, sadece vitesi sonsuz değerlere bölüyor.

•  Před 5 lety +6

Çok güzel ve yararlı video teşekkürler

• @AydnCondur

Kadir Gök ben tesekkur ederim kardesim .

• @ahmeteminaltunpak2975
    @ahmeteminaltunpak2975 Před 4 lety

Çok güzel anlatmışsın kardeşim diline sağlık. Hayırlı çalışmalar dilerim

• @yusufy5409
    @yusufy5409 Před 5 lety +2

Teşekkür ederim güzel bi anlatım olmiş

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

ben teşekkür ederim vaktinizi ayırıp izlediğiniz için kanalımı takip edermisiniz ?

• @enginlimoncu5540
    @enginlimoncu5540 Před 5 lety +1

Harika degerlendirme , Emeginize saglik :)

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

teşekkür ederim kardeşim değerli vaktini ayırdığın için . kanalımı takip edermisin ? :)

• @tuacibrahim6808
    @tuacibrahim6808 Před 5 lety +1

Maşallah allah kolaylık versin

• @yawarlacinov7514
    @yawarlacinov7514 Před rokem +1

Bereketli olsun abi super👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

• @halilyasarakdeniz7146
    @halilyasarakdeniz7146 Před 5 lety +8

Eline emeğine ve yüreğine sağlık usta. On numara analatmassn allah kaza bela vermesin bol bereketli kazançlar

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

Allah razı olsun teşekür ederim iyi dilekleriniz için . vakit ayırıp izlediğiniz içinde çok teşekkür ederim.. rica etsem benim kanalımıda takip edermisiniz ?

• @kenanaydemir4211
    @kenanaydemir4211 Před 5 lety +1

Masallah. Bol bereketli kazanclar dilerim.

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

ben teşekkür ederim vaktinizi ayırıp izlediğiniz için kanalımı takip edermisiniz ?

• @Devrim8
    @Devrim8 Před 5 lety +4

Avrupa da yaşıyorum, buradaki çiftçileri takip ederim ne de olsa baba mesleği. Sizin gibi yenilikçi yeni nesil çiftçileri ülkemde görünce sevinirim. NH Almanya da bile artık çok iyi satıyor ki Fendt Deutz gibi markaların üretildiği ülkede. Ama genelde T7 T8 T9 serisi olur. T7070 o ağır işte görmek çok iyi olurdu, pulluk gibi

• @AydnCondur

HCG kisa zamanda 7070 i patlatma dipkazan cekerken de videoya cekecegiz . Takipte kalin tesekkurler ...

• @Devrim8
      @Devrim8 Před 5 lety

@@AydnCondur bekliyoruz 🤗

• @yasarsarac2132
      @yasarsarac2132 Před 5 lety

nh her yeri ele gecirdi saden

• @yasarsarac2132

nh ler kopek gibi cekiyo satmami

• @oguzkuru183
    @oguzkuru183 Před 5 lety +2

Boşluk yapapma nasıl yapıyor?Arkadaki makine 6m diyelim 12 m ara bırakıp sıraya girmeyi kendi mi ayarlıyor?

• @AgricultureINDIA-91
    @AgricultureINDIA-91 Před 5 lety +5

Amazing video sir!!!:-)

• @AydnCondur

Agriculture INDIA thank you sir :)

• @tf1389
    @tf1389 Před 5 lety

Tolerans dediğiniz şey yol konumu diye de geçiyor. Kepçelerde de var. Başak ta da var. Gerçekten güzel özellik

• @yasarmiracyigit5070
    @yasarmiracyigit5070 Před 4 lety

Abi allah kaza bela vermesin maşallahı var makinenin bu GPS sisteminin yaptırdığın yıl itibari ile fiyatını birde arka hidrolik kol için yaptırdığın tuş maliyetinide açıklarsan çok iyi olur

• @muslumcanak8419
    @muslumcanak8419 Před 5 lety +5

dreksiyon bile otomatik ayarlanıyor valla ne diim adamlar yapıyor helal olsun

• @omerfaruk9069
      @omerfaruk9069 Před 5 lety

elini sürmeden tarla eken biçen makineler var tek düğme bitti

• @muslumcanak8419
      @muslumcanak8419 Před 5 lety

@@omerfaruk9069 evet süper bişey

• @yusufarn6770
      @yusufarn6770 Před 3 lety

@@omerfaruk9069 xerion 5000 yapar mı

• @denizutkukarakoyunlu2662
    @denizutkukarakoyunlu2662 Před 4 lety +2

abi hidrolik orta kol koymamalarının nedeni yan kolların hassasiyet dengesini bozuyormuş ben böyle okumuştum bilgin olsun

• @tf1389
    @tf1389 Před 5 lety

Dümenlemeyi farming simulatorden biliyordum gerçekten çok güzel.

• @ahmettaskn5687
    @ahmettaskn5687 Před 4 lety

CVT marka değil şanzımanın isminin kısaltması Contuniously variable transmision yani sürekli değişken şanzıman demek bu şanzımanda vites aralığı yok aynen biçerdöverlerdeki tork gibi ne kadar vitesi ileri iterseniz o kadar vites oranını yükseltiyor

• @Traktortarimvehayvanclk

Süper 👍

• @nevzatbulut7241
    @nevzatbulut7241 Před 4 lety

Mükemmel

• @ahmetkartal7189
    @ahmetkartal7189 Před 5 lety +2

Sonsuz şanzuman motorun devri bin devirde sabit kalsa bile hızı artar yakıt tasarrufu ve motor ömrü uzatır cvt cvx bazı traktörlerde tvt bazılarınsavario dyna vt bunlat 2 kasnakyan oluşur bir zincir bağlar ve sıkışma yaptıkça vites atar

• @kaan898
    @kaan898 Před 5 lety +7

bu motor v6 değil sıralı 6 olması lazım...

• @omersahin3893
    @omersahin3893 Před 5 lety +2

Selamlar. Nevholant ailesine

• @oguzhanozen84
    @oguzhanozen84 Před 2 lety

60fps olarak yükleseniz videoyu görüntü daha akıcı net olukça

• @agdeveagdeve440
    @agdeveagdeve440 Před 5 lety +2

Bravo ancak bu kadar güzel anlatır ama iyide insan bunda uyuya kalır herşey otomatik

• @AydnCondur

vakit ayırıp izlediğiniz için ben teşekkür ederim.

• @saitemreorhan4716
    @saitemreorhan4716 Před 4 lety

Merhaba kardesim kullandigin topconlarin modelini yazarmisin,ekran,modem ve direksiyon dahil detayli bisekilde yazarsan sevinirim..

• @aligirit1715
    @aligirit1715 Před 4 lety +2

Abi mc cormick videosu gelsin lütfen

• @alicansu4492
    @alicansu4492 Před 5 lety

Ortakol için düğmeleri servistemi taktırdınız maliyeti ne oldu çok faydalı bir video olmuş teşekkürler

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

düğmeleri kendim taktım teşekkür ederim.

• @alicansu4492
      @alicansu4492 Před 5 lety

Nasıl taktınız tesisatı varmı çamurlukta

• @MEHMET-ov5yq
    @MEHMET-ov5yq Před 5 lety +1

Abi kolay gelsin güzel anlatiyon ağzına yüreğine sağlık o cihaz cpes fiyatı ne kadar her traktör takılır mi

• @AydnCondur

takılıyor abicim Gps diye yazılıyor. fiyatı da aşağı yukarı 80-90 bin tl arası

• @abdurrahmancelebi2963
    @abdurrahmancelebi2963 Před 2 lety

💯💯

• @sirmaximillianvonstauffenberg

Bu segmentteki makinaların hepsi iyi

• @dervisunlu9445
    @dervisunlu9445 Před 5 lety

Ben topconu Türkiye distribütörü paksoy dan almadığım halde sorunuma yardımcı oldular randevu alip bilgisayrima uzak bağlantı yapıp cihazların sorununu çozduler. Ücret bile almadilar. Topcon servisi gerçekten çok iyi.

• @MienTayTiVi
    @MienTayTiVi Před 5 lety +1

so beautiful

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

thank you for yor attention. pls can you follow my youtube Chanel.

• @andersbriar5227
      @andersbriar5227 Před 2 lety

You all probably dont give a shit but does any of you know a trick to log back into an Instagram account??
      I was stupid forgot the account password. I would love any assistance you can give me.

• @pauldawson5418
      @pauldawson5418 Před 2 lety

@Anders Briar Instablaster :)

• @bilalkeskuy9139
    @bilalkeskuy9139 Před 5 lety +4

Dekar da yada saatte kaç lt mazot yakıyor tabii aslanı besleyen yemini düşünmez ama bilgi için öğrenmek isterim

• @AydnCondur

yaptığım işe göre değişiyor ancak bu arkasındaki makine ile dekarda 0.666 lt - 0.75 lt arası yakıyor. bu td 110 dan daha az mazota denk geliyor. ancak bu yakıt verilerini ölçerken traktör sürekli Gps otomatik dünmenleme ile kullanıldı yani 0 kayıpla tarla işlendi. Gps olmasa en az %20 daha çok mazot yakardım.

• @tolgademir8819
      @tolgademir8819 Před 5 lety +1

Şimdi otomatik dümenleme olmazsa işlediğiniz arazide sıraları üstüste bindirip bir önceki işlediğinz yeri yenidenmi sürüyorsunuz. Gps olmazsa kendiniz düz gidemiyormusuz. Gps sisteminiz fiyat farkını kaç dönüm arazi. İşleyerek çıkartırsınız. Yani demem o ki kendiniz kullanınca işlediğiniz araziyi görüp ona göre hassas bir şekilde hatları takip ederek gidemiyormuyuz. Bilmediğim için soruyorum.

• @user-le1ob9dy6x
    @user-le1ob9dy6x Před 5 lety

สุดยอดครับ

• @sezeralagoz9664
    @sezeralagoz9664 Před 5 lety +1

Emeğine sağlık olsun 20 gün önce 7070 aldık daha kullanmadık

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

hayırlı uğurlu olsun . allah tekerini düz bastırsın.

• @canseverkazar7627
    @canseverkazar7627 Před 4 lety

Kardeşim ayna takmak için aparatları nerden alabilirim bilgi verebilrmisin

• @ademcakici4776
    @ademcakici4776 Před 4 lety

Kaç dekar yer ekiyonuz abi?

• @ozcan564
    @ozcan564 Před 5 lety +1

leica nın otomatik dümenleme sıstemi var mi bılmıyorum ama eger varsa onu da denemenizi tavsiye ederim. yazılımsal acıdan topcon dan cok daha önde ve kullanişlı. biz ölçüm aletlerini kullanıyoruz tunelde, leicanın 10 dk da yaptığı işi topcon yarım saatte yapıyor.

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

Leica vın otomatik dümenlemesini hiç duymadım . o yüzden bilmediğim konuda konuşmamak en doğrusu diyorum. vaktinizi ayırıp videoyu izleyip yorum yaptığınız için teşekkür ediyorum. benim kanalımıda takip ederim siniz ?

• @ozcan564
      @ozcan564 Před 5 lety +1

@@AydnCondur tabiki ama ne yazik ki 2 kere takip edemiyorum. Siz buraya yazmadan once takibe başlamışım. 😄

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

özcan ahahaha tesekkur ederim 😊o zaman instagramdan tarimtrak sayfami takip etmiyorsaniz onuda takip ederseniz sevinirim 😊

• @dervisunlu9445
      @dervisunlu9445 Před 5 lety

Topcon ve leica kullandim. Kalite ve sağlamık açısından leica., ama kullanım kolaylığı açısından Topcon. Her türlü kolaylık ve opsiyon var.

• @harikalezzetler2305
    @harikalezzetler2305 Před 5 lety

Abi manuel ışığının iki altındaki siyah düğme ne işe yaruyor bendede aynısından var bi açıklarsan sevinirim

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

tam olarak anlayamadım eğer ki tam tarif ederseniz size yardımcı olmaya çalışırım. yada instagramdan tarimtrak sayfasını takip ediniz o düğmelerin fotoğrafını yollayınız size oradan yardımcı olayım.

• @yalcncakc982
    @yalcncakc982 Před 5 lety

2017 bile sıfır 700 bin tl abi sen kaça aldın bunu

• @meyhaneci5268
    @meyhaneci5268 Před 5 lety +4

Şu ses adama zevk veriyor

• @AydnCondur

v6 vın sesi gerçekten büyüleyici .

• @alaattinkuzu5733
      @alaattinkuzu5733 Před 3 lety

@@AydnCondur zaten ford yaparsa en iyisini yapar süper

• @hasbelkader3470
    @hasbelkader3470 Před 5 lety

Yalnız şunu söyliym dodge viper da 8000 cc motor var aşağı yukarı traktörden daha büyük motor koymuşlar arabaya:)

• @ogulcanakkas4404
    @ogulcanakkas4404 Před 4 lety

Cvt de vites sonsuz dur. 2 kasnak arasi 1 kayışvardir Okasnaklar gerilip saldikca vites oranı değişir

• @burakalptekin1064
    @burakalptekin1064 Před 5 lety +1

Usta bende t7040 kullanıyorum sistem aynı ama C tuşu yol moduna geçiyor ve motor un devrini otomatik ayarlamıyor bu motor lar sürücünün ayarladığı kadar devir verir yanlış bilgi olmasın diye yazıyorum bunları

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

usta peki C tuşu sabit el gazı değil mi ? Curise Control değil mi ?

• @burakalptekin1064
      @burakalptekin1064 Před 5 lety

@@AydnCondur deyil usta gaz ayarı 3 yerden yapılır birisi arka kuyruk milinin çalıştırma kontağı nın arkasında turunçu dügme biri el gazı un bir deriz sagda turunçu 1-2 düğmeleri mevcut onlardır gaz ayarı

• @burakalptekin1064
      @burakalptekin1064 Před 5 lety

@@AydnCondur sabit gaz un 1 dedigim dir

• @alemci53287
    @alemci53287 Před 5 lety

merhaba bu çamurluk üstü orta kol uzatma tuşlarını nerden bulabiliriz yardımcı olurmusunuz

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

Newholland parçacasından almanız mümkündür. Tarimtrak Instagram sayfamı takip ediniz oradan yardımcı olabilirim.

• @ramazangumus1976
    @ramazangumus1976 Před 5 lety

Abi bu pistonlu orta kola dışarıdan nasıl müdahale edebiliriz 7070 e yaptığın gibi

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

hangi traktör için soruyorsunuz ? acaba

• @ramazangumus1976
      @ramazangumus1976 Před 5 lety

@@AydnCondur abi bende td 75 ve jhondeere 5105 var her ikisi için de soruyorum 😅😅

• @mesuteren1693
    @mesuteren1693 Před 4 lety +1

400 kusur litre mazot deposu varmış nerde 400 litreyi nereye koyuyorsunuz anlamadim

• @yalnzoyuncu383
    @yalnzoyuncu383 Před 4 lety

mazotu kaç tl den alıyorsunuz

• @tolgakrac8768
    @tolgakrac8768 Před 3 lety

Vites geçişini hissedemezsin çünkü geçen bir vites yok. CVT de zincir vardır ve devir arttıkça merkezkaç kuvveti ile zincir genişler veya daralır.

• @elvinhuseynov9187
    @elvinhuseynov9187 Před 3 lety

Əngözəl hollad

• @okanaltintepe3551
    @okanaltintepe3551 Před 5 lety +1

Bendede TR6.130 var bu uydu sistemi olur mu ustam birde videon çok güzel olmuş tebrik ederim

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety +4

uydu sistemi 4x4 olan ve kabinli olan (yağmur çamurdan etkilenmesin diye kabinli diyorum) her traktöre uygulanabilir. bende tr5 ve td 90 var onlarda da uydu sistemi takılı. gayet güzel bir sistem . vakit ayırıp izlediğiniz için ben teşekkür ederim..

• @Ghost.447.
      @Ghost.447. Před 5 lety

@@AydnCondur fiyat ne

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

Neyin fiyati ne ?

• @Ghost.447.
      @Ghost.447. Před 5 lety

@@AydnCondur uydu sisteminin Topcon varya

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

Tuna Dursun 90 civari

• @turkadam1033
    @turkadam1033 Před 4 lety

Kolay gelsin usta bol bereketli olsun 1 günde kaç litre mazot sarfiyatı yapar bu traktör?

• @ufukkose6478
      @ufukkose6478 Před 4 lety

TURK ADAM 440 litre diye söyledi yada 460 onun gibi birşey

• @turkadam1033
      @turkadam1033 Před 4 lety

@@ufukkose6478 tesekur ederim

• @mehmetsenturk4947
    @mehmetsenturk4947 Před 5 lety +2

Emegine saglik kardes yalniz massey bi baska ustune tanimam

• @yasarsarac2132

tarlada maseyden cekisli ama konforda tabi mf

• @mehmetsenturk4947
      @mehmetsenturk4947 Před 5 lety

Yasar Sarac kardes tarlada masseyin 100 beygiri newhollandin 125 beygirine bedeldir ne cekisinden bahsedion gir bak butun cekismelerde massey ezio

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

• @yasarsarac2132

@@mehmetsenturk4947 cekismede degil massey agir cekiyo ama tarlaya girdimi mf yavas kaliyo nh seri mf ye gorede hafif misal 5410 td 100 cok rahat ceker tarlada td 75 e yetisemiyo cunku 75 hp ama 100 luk nh den agir yani ben tarla cekisinden sen motorlarin birbirini cekisinden bahsediyoz

• @mehmetsenturk4947
      @mehmetsenturk4947 Před 5 lety

Yasar Sarac tamam tarladada massey her turlu daha iyi ve seri gidio hemde daha az yakio kardes istedigin denk modelleri kapistiralim her turlu

• @muhammetarslan3984
    @muhammetarslan3984 Před 4 lety

Abi sen new holland ın t 7070 ingiliz ini neden almadın

• @sakisefacakar4900
    @sakisefacakar4900 Před 5 lety +2

Abi 54c veya 55 56 alcaz senin tavsiyen

• @halilparca6722
    @halilparca6722 Před 4 lety

orjinali olmuş agirlik⛳🖐🖐🖐🖐🖐👍👍👍👍👍

• @packardlosef2819
    @packardlosef2819 Před 4 lety

Aydın çondur youtube kanalında var sahibide odur

• @bilginacar4231
    @bilginacar4231 Před 5 lety

Türkiyede ki 2. Traktör kocaeli kandıra da ki 7070 mi

• @nurckr564
    @nurckr564 Před 4 lety

Jd 5125r, 5115m dış kasa ve motor ön aks kubota konik diş baskı balata yok içi Erkunt 125 beygir civarı mekanik elektronik karışımı

• @mevlutcabadak1982
    @mevlutcabadak1982 Před 4 lety

Sonradan takılan aydınlatma lambarı masseye ait

• @harun2078
    @harun2078 Před 3 lety

o traktöre o tekerler yakışmışmı be :D

• @mertdemir1901
    @mertdemir1901 Před 5 lety

Gps sisteminin maliyeti ne kadar acaba

• @fatihunal5457
    @fatihunal5457 Před 5 lety

Landini 7-215 bundan iyi mi kötü mü
    Case ile farkı ne

• @obaranhd7328
      @obaranhd7328 Před 5 lety

Casele farkı yok landini daha saglam ama buna fmre

• @denizerdem6533

Etrafinda landini varmi hangisi buyuk marka mantiken bulursun cevabi

• @denizerdem6533

@@obaranhd7328 alakasi yok

• @baslangc6331
    @baslangc6331 Před 5 lety +1

üzerinde motor iveco değilmi ben ford motor kullanmıyor diye biliyordum artık

• @yasarsarac2132

ses iveco sesi forda benzemiyo

• @furkanulusoy9910
      @furkanulusoy9910 Před 5 lety

FPT (fiat powertrain technologies) motor diye geçiyor aslı İveco motor. New holland,Case,Steyr,Claas bu motoru kullanıyor.

• @ferdigursoy2794
    @ferdigursoy2794 Před 5 lety +1

1600 devir az bu tirktor için devetuz Var bunun gücünde 2000 bin devir gidiyor az bence devri tarlada

• @AydnCondur

Ferdi Gürsoy yanlisiniz olmasin 2000 dir o . Yaris motorlari bile 20.000 devir ceviremiyor.

• @EmreAvc1
      @EmreAvc1 Před 5 lety

Az devir yakıt tasarrufu demek. Ve maksimum torku sağlıyor

• @ferdigursoy2794
      @ferdigursoy2794 Před 5 lety

@@AydnCondur pordon yanlış oldu 2000devir dicektim

• @sosland1213
    @sosland1213 Před 5 lety +12

işini bilen çiftçi kazanıyor, beceremeyen ağlamaya devam

• @AydnCondur

a.s d Allah herkesin isini gucunu rast getirisn .

• @sosland1213
      @sosland1213 Před 5 lety

@@AydnCondur ,amin kimsenin emekleri zayi olmasın

• @---huseyinkara---
      @---huseyinkara--- Před 4 lety

Kucuk cifci hep alta kaliyor bu traktoru Cogu Cifci Hayal Bile edemiyor malesef

• @vhaghar2588
    @vhaghar2588 Před 5 lety

O dediginiz gibi kendi giden traktor de var otonom deniyor ama satista bile olmayabilir. Sadece tabletten ayarlayinca her seyi o yapiyor. Bu sadece dumenleme

• @alikacgan8347
    @alikacgan8347 Před 4 lety

Bu gps fiyat ne kadar

• @beratozturk4123
    @beratozturk4123 Před 5 lety

Bizim aşkımız mercedes-benz TRAVEGO S
    Bize traktör şökmez

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

Aslına bakarsan ben çiftilik yapsamda fanatik bir Kassbohrer SETRA hayranıyımdır.

• @denizerdem6533

Ne alaka?

• @bedirhankaya.1.352
    @bedirhankaya.1.352 Před 5 lety +5

işte traktör mütiş da neolsun zaten newholland

• @neciphano495
    @neciphano495 Před 4 lety

Bukadar parayi nerden buldunuz

• @gokselozel127
    @gokselozel127 Před 5 lety

Bi gps sistemi ne kadar

• @farukd8813
    @farukd8813 Před 3 lety

Aralarda neden boşluk bırakarak sürüyorsunuz

• @musa_8014
    @musa_8014 Před 4 lety

Abi malzemeden parçadan veya verilmesi gereken aparatları vermeyip parayla satan uyanık paragöz bayilerden ürün almayacaksın tüketicinin zararına memleketimiz nar tanesigibi dışından herşey güzel ama aldınmı gerçekleri görüyorsun ne yazık.

• @ahmetefecam3701
    @ahmetefecam3701 Před 5 lety +1

ford 3600 olan

• @alaattinkuzu5733
      @alaattinkuzu5733 Před 3 lety

Buda bildigin ford traktör geliştirimiş hali zaten

•  Před 5 lety

Neresi abi burasi

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

burası Aydın il kardeşim . benim kanalımı takip edermisin ?

•  Před 5 lety

@@AydnCondur karşılıklı abone olalım bence 😊😊

• @emircan.1kacan128
    @emircan.1kacan128 Před 4 lety

abi beni işe alırmısın sabah akşam traktör sürerim

• @mevlut0335
    @mevlut0335 Před 5 lety +1

Ford motor değil iveco motor

• @fatihunal5457
      @fatihunal5457 Před 5 lety +1

Tla serisi ford motordur.bu blok ford genesis motorun geliştirilmesiyle ortaya çıkmıştır.farkındaysanız eski fiat- ivecolar soldan egsozdur ve 150 hp ve üzeri bloklar kubota motoruna benzer

• @yavuzustunyagz2426
    @yavuzustunyagz2426 Před 5 lety

abi orada diyorsun ki üzerinde Ford motor var Benim bildiğim kadarıyla Bunlarda Enter motoru var yanlışın olmasın mı

• @akifcemen9049
    @akifcemen9049 Před 4 lety

Adamlar yapmışlar malını kötülemek olmaz
    Fakat bu nwh lara da hiç alışamadım kardeşim
    İyi olabilir belki ama
    Nedendir bilemiyorum
    Hiç sevemedim bu markayı

• @serdaruludag5116
    @serdaruludag5116 Před 5 lety

Fiyatı ne bu canavarın

• @sukrusokmen878
    @sukrusokmen878 Před 5 lety

Fiyatı ne kadar

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

neyin fiyatı ne kadar abicim traktörün mü arkadaki tillerin mi ? Gps in mi ?

• @sukrusokmen878
      @sukrusokmen878 Před 5 lety

@@AydnCondur traktör gps ve ızgara nın

• @AydnCondur
      @AydnCondur Před 5 lety

Şükrü Sökmen traktor su an uretilmedigi icin fiyatini bilmiyorum ancak biz alirken zamaninda 138.000 euro civari listesi vardi. İzgara yaklasik 45-50.000 tl arasidir. Uydu sistemide , 90.000 tl civarinda.
      Uydu sisteminin fiyati euro ile oldugu icin fiyat azalip artabilir. Bu rakamlar liste fiyatlaridir ve yaklasik fiyatlardir. Odeme sekiline ve durumlara gore fiyatlar degisebilir. Benim aldigim rakamlar degildir . Yaklasik guncel rakamlardir. Cunku traktoru izgarayi uyduyu alali 4 sene oldu.

• @enginsasal8424
    @enginsasal8424 Před 5 lety

Dekarda 0.6 litremi nasil olur. İmkansız, en az 1.5 2 litre yakar bu canavar

• @huseyiniscen6794
      @huseyiniscen6794 Před 5 lety

O yakıt oranlarını traktörün arkasındaki takılı olan diskaro ile sürümde yakiyormus iş genişliği ve o traktörle göre zor olmayan bir ekipman yoksa üzerinde 6.7litrelik dev bir motor var

• @amatoroyuncu7793
      @amatoroyuncu7793 Před 5 lety

Cvt şanzıman farkı kardeş. Ayrıca taktığı ekipman da büyük.

• @furkanulusoy9910
      @furkanulusoy9910 Před 5 lety

Büyük traktörlerin ufak traktörlere göre daha az yakmasının sebebi teknolojidir.CVT şanzuman kullanılan traktörlerin arkasındaki ekipmanda traktöre uygun büyüklükte ise yakıt bu seviyede düşük tutulabilir.

• @HDundarAvc
    @HDundarAvc Před 4 lety

Vay bey New Hollanda bak akıl edip ikinci aynayı koymamış birde dünya markası.

• @Yörükçe
    @Yörükçe Před 3 lety

Aamaann bi dökülmeye baslasinda görüm o vakit seni tüh illallah dersin

• @necatidurmaz9496
    @necatidurmaz9496 Před 5 lety

798 milyarı olan alır

•  Před 4 lety

Çiftçi kazanamiyor

• @hessingerkawa3668
    @hessingerkawa3668 Před 4 lety

21 dakika anlatiyorsun. Bey abi bir traktörde. Önemli olan beygir gücü arka kaldirma küvveti. Joystick on ptö bide fiyati Anlat anlat . Uzatiyorsun tarlada ekipmani anlat Bu kadar

• @neciphano495
    @neciphano495 Před 4 lety

Allaha revami bukadar arazi bence toprak reformu acilen gerekli millet mezar yeri bulamiyor

• @hasbelkader3470
    @hasbelkader3470 Před 5 lety +3

Ağırlık vermemiş lanet olsun bu koç a ulan valla erkunt hattat tümo vs diğer türk markaları olmasa bu koç trilyona traktör satar bu miillete