OSIJEK vs GORICA 2:1 (11.kolo, HT Prva liga 19/20)

• čas přidán 4. 10. 2019
  • Nogometaši Osijeka osvojili su tri domaća boda u 11. kolu Hrvatski Telekom Prve lige pobjedom protiv Gorice od 2:1.
    No, vrlo teško su Osječani razveselili svoje navijače. Gubili su 0:1, a u svemu im je pomogao događaj u 65. minuti kada su dobili igrača više na travnjaku.
    Iako je Osijek bio angažiraniji i opasnije je prijetio, povela je Gorica. U 55. minuti lijepo je suparničku mrežu naciljao Lovrić. Ali, deset minuta kasnije krenuo je preokret. Gostujući igrač Ljubisavljević skrivio je jedanaesterac, a pritom je i zaradio drugi žuti karton.
    Mirko Marić realizirao je jedanaesterac za 1:1, a s igračem više Osijek je dodatno pojačao pritisak. To se isplatilo u 75. minuti kada je Antonio Mance zabio za 2:1 i time okrunio preokret i potvrdio pobjedu domaćina.
    Osijek je, računajući pobjedu u Kupu, došao do trećeg uspjeha u nizu.
    HT Prva liga, 11. kolo: Osijek - Gorica 2:1 (Marić 66.-11m, Mance 75./Lovrić 55.)

Komentáře • 32

• @moneymindset715
    @moneymindset715 Před 4 lety +13

Kad ce HNTV stavit neke normalne komentatore jer ovi sto su sad su ocajni

• @maxrockatansky7413
    @maxrockatansky7413 Před 4 lety +20

Ovaj pao od slabosti a sudac jedva dočekao svirat penal.

• @zapetdjoi4750
    @zapetdjoi4750 Před 4 lety +6

Navijam za Osijek! Moramo se zapitat cemu se svi radujemo.Igrali smo sa susjedom na tablici upitno je jesmo li "pobjedili "! Nizati ovako pobjede.Imam dosta godina i prijatelja koji su od prve minute mi upucivali pozive sa "vidjeli smo,ovo nema penala,kaj ovo radi tvoj Osijek.." Ova klasika da sudac rijesava tekmu kad neide je Osijeku donela 3.u euro ide bolji.Trebalo je igrat fer.Nije moje da komentariram i vodim racuna o sudjenju.Karton za igraca Goruce i penal ruku na srce nepostojeci kazneni...Mance je bio u nedozvoljenoj poz..Kriteriji na vagi treba bit podjednaki.Volim Osijek isto tako nemogu se oteti dojmu da je ipak Gorica u onom cirkusu Sudca i lose slike nas emtovala kvalitet i minimum BOD u Osijeku.

• @kaidenkyler335
      @kaidenkyler335 Před 2 lety

i realize Im quite off topic but does anybody know a good site to watch newly released series online?

• @zavierjakob3836
      @zavierjakob3836 Před 2 lety

@Kaiden Kyler Flixportal :D

@Zavier Jakob thanks, signed up and it seems to work =) Appreciate it!

@Kaiden Kyler Glad I could help :)

• @dinamotg1873
    @dinamotg1873 Před 4 lety +4

Kada će Osijek napokon dovesti pravog trenera?!
    Ako ostane trenutni ništa od napretka

• @adriasporting5480
    @adriasporting5480 Před 4 lety +6

Igrat će sad Osijek bez Skendera sve bolje i bolje.

• @markosamija8712
    @markosamija8712 Před 4 lety +5

Lovric igra odlicno treba otici iz gorice negdje bolje

• @kresimirbudisa2956
    @kresimirbudisa2956 Před 4 lety +4

Lopi očigledno drugi žuti oprošten, a Nemanja ga dobije za Manceovo simuliranje. Zaista jadno. I onda neko napiše da Osijek ima kvalitetu za drugo mjesto. Ne bih se baš složio

• @kovaa3983
    @kovaa3983 Před 4 lety +15

penal i iskljucenje haha

• @vis7vires
      @vis7vires Před 4 lety +1

isključenje je bilo 2 min nakon dosuđenog penala jer ljubisavljević nije prestajao prigovarati