Prečo Slafkovský nedáva góly? V I. tretine sme hrali najlepšie za dlhé roky

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 12. 05. 2024
  • Slovensko má za sebou ďalší epický zápas na MS v hokeji 2024 v Česku. Napriek tomu, že sme jasne vyhrávali o 3 góly, tak sme sa zrazu striasli o výsledok a prosili hokejového Boha, aby zastavil americký uragán z tretej tretiny. Napokon naše modlitby vyslyšal.
    Celý zápas USA - Slovensko na MS v hokeji 2024 opäť detailne rozobrali hokejoví odborníci ŠPORT.sk Marek Marušiak a Peter Kúdelka. Ich zaujímavú debatu si môžete pozrieť spoločne s nami.

@roumen278 Před 14 dny +63

Mne je momentálne úplne jedno, že nedáva góly. Maká, snaží sa, je silný na puku. Keby mal Cehlárik lepšiu streleckú formu tak má Slafko už asi 5 asistencií, lebo vie fakt pekne prihrať, no spoluhráči nevedia dať gól. Jediné, čo mi trochu vadí, je občas zbytočná snaha vymyslieť niečo efektné s pukom a vytvára tak zbytočné chyby rezultujúce v protiútoky. Inak si myslím, že hrá veľmi dobre.

• @miroslavmagula7056
      @miroslavmagula7056 Před 14 dny +7

Dobre napísané,vytvára sance ale Cehlarik ich zatiaľ zasadzuje.A je faktom ze niektoré situácie by mohol riešiť jednoduchšie.Verim ze tie najdôležitejšie góly na tomto šampionáte ma Slavkovský ešte v talone.

• @oogaboooga69
      @oogaboooga69 Před 14 dny +5

často tie nahrávky sú aj nečakané a prudké. a to neni nič negatívne na Juraja ale aj keď ich sledujem v NHL tak vždy ma udivuje ako Suzuki a Caufield sú schopní niektoré prihrávky aj prevziať a reagovať na ne, resp. strielať z prvej. To mu tu chýba na MS..

@jozefkollar5164 Před 14 dny

@@stanosokol2076 Netrep ,je to ešte len možno ok hráč.

• @tomaskoperdan7008
    @tomaskoperdan7008 Před 14 dny +32

Osobne som najviac pozitívne prekvapený že mladi chalani dostali 3 góly za 10 minút a nezlomili sa ako slovaci zvyknú , ale namiesto toho ukázali víťaznú mentalitu a dokázali vyhrať proti Amerike ktora ma 99percent hráčov z NHL klobúk dole len tak ďalej a slovenský hokej ma možno aj budúcnosť

• @us3errrrr
      @us3errrrr Před 14 dny +5

Slovensky hokej ma urcite buducnost v tomto time ;)

• @michalhabrman5593
    @michalhabrman5593 Před 14 dny +7

Našu 3tiu lajnu máme geniálnu. Začal som ju volať lajna kukláčov :D pretože všetko vyčistia

• @cornellbubush
    @cornellbubush Před 14 dny +9

Cehlárik nestíha na Jurajove strielané prihrávky. Treba si pozriet ako ich strielaju hraci Montrealu. Uvidime ako vo stvrtfinale, len netreba zabudat, ze ma stale iba 20.

@oogaboooga69 Před 14 dny +1

nie, že by si nemal pravdu ale musím si rypnúť a povedať, že Caufieldovi to teda vôbec nestriela na týchto MS 😂 (chvalabohu)

@cornellbubush Před 14 dny

@@oogaboooga69 caufield nie je zlý, ale nenaplinil 50 gólové NHL očakávania. Skor som mal na mysli Suzukiho, Mathesona, či Newhooka.
      Čo sa týka Caufield a MS? Nemá dvorných nahrávačov Suzieho a Slaf’s. Uvidime v play off.

• @belomolnar2128
    @belomolnar2128 Před 14 dny +5

Marek Marušiak vy máte veľké medzery v hodnotení našeho výkonu na MS. Príliš veľa slov prázdnych. Vaše hodnotenie vobec nebolo úspešné, čas 24:30 min, ako ste si chceli prihriať vašu “polievočku”. 😢😢😢

• @jana2929
    @jana2929 Před 14 dny +9

Jednoznačne naši začali v 3 tretine hrať hokej, ktorý sa zvykol hrávať za Šuplerovej éry.. Úplne prestali hrať dopredu, stiahli sa a bránili. Čo urobí USA, alebo hociktoré iné mužstvo? Samozrejme, že pôjde do útoku. Veď všetci sme to videli ako na začiatku poslednej, len nahadzovali puky na opačnú stranu a dávali im možnosť útočiť!! Pre nás je 100x lepšie hrať hrať útočný a otvorenejší hokej (už niekoľko rokov to tak je), lebo máme kvalitné útoky, prihrávky sú perfektné rýchle a naši sú aj kreatívny, veď koľko šancí mali na strelenie gólov v prvých dvoch tretinách? Američania boli úplne hotoví z toho!!! A otom pri krásnim výsledku 4:1 my ideme naraz brániť??? Keďže som v zahraničí a počúvala som komentovanie tu na youtube a tí komentátori (Američania, alebo Kanaďania) normálne cítili, že tretia tretina pôjde v ich prospech.Ja ozaj neviem čo si mám o tom myslieť, žeby Ramsay im toto "naordinoval", alebo je to náš taký zlozvyk, ktorý sa ťažko odburáva? Naši si zaslúžili vyhrať, boli jednoznačne lepší hráči prvých 40 minút a som rada, že sa im to podarilo aspoň v predĺžení!!! Ja mám tomu len jeden záver, ak budeme hrať takto orvorene agresívne a útočne a budeme takto hrať do POSLEDNEJ sekundy, tak máme na to, aby sme išli veľmi ďaleko...Držím našim veľmi palce, zaslúžia si výborné výsledky, sú silný tím!!!

@oogaboooga69 Před 14 dny +7

Aj v NHL je viac playmaker. Akurát rozdiel je, že Caufield a Suzuki vedia jeho prihrávky aj prevziať a sú kde majú. Čo často nie je pravda s Hrivíkom a Cehlárikom.
    Aj preto by na MS jeho prvý inštinkt mal byť strelba namiesto nahrávok.

• @lackooselsky2629
    @lackooselsky2629 Před 13 dny

Slavkovský musí plniť aj iné úlohy, nielen tlačiť sa dopredu a dávať góly, to nie je dlhodobá súťaž keď si môžte dovoliť prehrať aj niekoľko zápasov po sebe a nič sa nedeje, tu ide o každý bod a ak nefungujete súdržne ako tím, zabudnite na play-off. Hra výborne, hra pre tím a aj súper si dáva pozor hlavne na prvý útok a je výborné, že zaberú všetky formácie bez rozdielu, či je prvá alebo štvrtá. Len tak ďalej chalani, držte spolu, my držíme s vami a veríme vám.👍

@jozefkollar5164 Před 14 dny +3

Možno skúsiť v zápase zo slabším súperom ,dať k Pavlovi R. Sláfka nech sa chytí ,aj za cenu ,že rozbijú ok útok.No určite viem ,že skvelý C.R: ,to premieša skvele.

• @maksymnovytskyi8786
    @maksymnovytskyi8786 Před 14 dny +2

Slaf hra super

@jozefkollar5164 Před 14 dny +2

3 -tí útok ,je 3-tí zápas jednoznačne Naj.

• @KrtoPotkan
    @KrtoPotkan Před 14 dny +1

Jemu to tam začne padať, najmä keď to bude najviac treba - štvrťfinále, semi ? a pod.

Slaf. ,nepasuje k Cehlovi a Hrivíkovi,je to roztopáčne bez chémie.Som dovolil k Vám vy dvaja ex.

• @MegaSkokan
    @MegaSkokan Před 12 dny

Lebo sa mu teraz nechce dávať góly

• @user-uv3lw1uy7l
    @user-uv3lw1uy7l Před 14 dny

❤❤❤Dať gól je malina.Alebo ak chcete čerešňa na torte.❤❤❤Dobrú tortu varí celí tým.❤❤❤ Viliam.❤❤❤ Juraj dá gól,keď ho naštve súper nie novinári.Takým spôsobom púšťa ventil.❤❤❤

• @neon__citizen
    @neon__citizen Před 14 dny +9

Možno si necháva góly na štvrťfinále :D

• @kikopp405
    @kikopp405 Před 14 dny +2

Po týchto troch zápasoch sme chceli aspoň 6 bodov... Máme 5 :/... Pred zápasom s USA by sme to určite brali, vzhľadom na priebeh sa nám 2 body mália ale dobre i tak. Nemci nám vystavili facku, dúfam, že ďalšie zaváhanie už nebude a vidíme sa vo štvrťfinále.

Nie nemohol

• @marianmacko4598
    @marianmacko4598 Před 14 dny +3

Pretoze prebral zodpovednost an seba a drie, vyhrava fyzicke suboje, upokojuje hru a rozdava golove nahravky hracom, ktori nevedia dat gol, lool.

• @PROVOCATEURSK
    @PROVOCATEURSK Před 14 dny +3

Na to, že naši vôbec nestrieľajú na bránu dávame prekvapivo veľa gólov. Stále si len prihrávajú do nemoty.

• @user-mr4em6qd8p
    @user-mr4em6qd8p Před 12 dny

tak nedava a co teraz?co tu provokujete?ty si kolko bitiek zazil a zbil si niekoho!ako v skolke niekto nedava ideme ponom!a ideme sa mu smiat!

• @adrianberta9853
    @adrianberta9853 Před 14 dny

Kto z vas nebol mladý? Hra perfektne

@jozefkollar5164 Před 14 dny +1

Práve že nehrá nič.Je roztopášny a jeho hra spukom nic moc ,vie 3-krát lepšie.

@@jozefkollar5164 predved sa jožko, a ukaz nam ty co dokazes.

• @adagross2488
    @adagross2488 Před 14 dny +2

Bože to sú nadpisy!!!! Bude dávať! Viem , že hej!

• @2klember
    @2klember Před 13 dny

Super relacia ale nikdy nepochopim ze musime pouzivat anglicke slova a miesat ich do slovenciny. Ako naco? Ked si zapnete anglicke radio alebo americke pocujete aj ich miesat iny jazyk do anglictiny? Je to fakt trapne rozpravat takymto stylom.

@cornellbubush Před 14 dny +1

Polsko tipujem 40:0.

• @majoXL
    @majoXL Před 14 dny +4

Takto pokaziť vyhratý zápas v riadnom hracom čase, tretia tretina čistá katastrofa, ten stratený bod nás bude mrzieť, zas pôjdeme zo štvrtého miesta proti najlepšiemu z druhej skupiny.