• SPORTOVNÍ CENY
    NEJLEPŠÍ MLADÝ SPORTOVEC DO 18 LET
    David Brückner - tenista -Vicemistr České republiky ve dvouhře i čtyřhře mladých žáků. Ve své
    kategorii se umístil na třetí příčce.
    Matěj Macas - softbalista - člen juniorské reprezentace České republiky. Mistr Evropy juniorů a
    mistr republiky kadetů.
    NEJLEPŠÍ SPORTOVNÍ KOLEKTIV (VČ. SPORTOVNÍCH PÁRŮ)
    Softbalové družstvo mužů TJ Jiskra - Sportovci oddílu softballu TJ Jiskra se stali mistry České
    republiky v extralize mužů. Navíc si připsali postup do Pohárů mistrů evropských zemí v roce 2021.
    Dragonboard.cz - Ladies - posádka dračí lodě - pod vedením kapitánky Jany Tučkové dosáhly
    mnoha úspěchů v dračích závodech na Vysočině. Získaly si respekt závodníků, kteří se účastní vyšších kategorií.
    NEJLEPŠÍ CVIČITEL NEBO TRENÉR
    Dušan Šnelly - trenér softballu - jeho týmy za rok 2020 a 2021 vybojovaly 1. místa na mistrovství
    Evropy mužů, Mistrovství České republiky kadetů i na juniorských PanAmerických hrách nebo
    Extralize mužů.
    KULTURNÍ CENY MĚSTA
    VÝZNAMNÝ KULTURNÍ PŘÍNOS MĚSTU V KATEGORII MLADÝ UMĚLEC DO 18 LET
    Anna Zajíčková - akordeonistka - vyhrála Mezinárodní hudební online soutěž v Bělehradu.
    Vybojovala 3. místo na CMA, jedné z největších světových akordeonových soutěží a získala
    ocenění Talent Vysočiny.
    Viktor Stocker - akordeonista - Zvítězil v mezinárodních soutěžích v Německu, v Budapešti a v New Yorku. Vyhrál celostátní soutěž o nejlepší vánoční video se svou písní s názvem na Saních.