Діти, підлітки та ґаджети. Здорова взаємодія.

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 3. 07. 2024
  • Онлайн-курс ДІТИ на ґаджети: bit.ly/3DYOher
    Онлайн-курс ПІДЛІТКИ на ґаджети: bit.ly/3sffVBm
    🔸Офіційні акаунти Марії Сичинської:
    Instagram:
    / maria_sychynska
    Facebook:
    / sychynska.psychologist
    Telegram:
    t.me/sychynska_psy
    🔸Сайт з онлайн-курсами та тренінгами:
    bit.ly/3qx1aJG
    🔸Ресурсний жіночий щоденник Марії Сичинської:
    bit.ly/47uBUV5
    Співпраця: psy@sychynska.com
    0:00 Основи
    01:53 Рекомендації ВООЗ щодо використання ґаджетів від 0 до 5 років
    05:58 Як взаємодіяти з ґаджетами дітям від 2-х до 5-ти
    08:21 Що робити, якщо у дитини виникла залежність від ґаджетів
    10:01 Як правильно забороняти використання ґаджетів
    10:49 Правила взаємодії дітей та ґаджетів

Komentáře • 33

  • @natashashalman2932
    @natashashalman2932 Před 11 měsíci +3

    Дуже корисна інформація, безцінні поради! Дякую вам, Марія, за вашу прекрасну роботу!

  • @user-im3if6pe5q
    @user-im3if6pe5q Před 14 dny

    Дякую за інформативне відео 🙏

  • @Ivannka1991
    @Ivannka1991 Před 2 lety +19

    Дякую велике за відео! Все зрозуміло і чітко. Але на мою думку інколи краще трохи більше мультиків чим агресивна або хвора мама , яка не має ресурсів на взаємодію з дитиною. Не завжди є можливість залишити дитину на когось іншого коли мама на межі нервового зриву та в стані повного вигорання. Як тоді займати і відволікати дитину у віці 2-х років коли ресурс на нулі ?

    • @maria_sychynska
      @maria_sychynska  Před rokem +6

      Згодна, краще так) А ще краще - потрохи налаштовувати свій побут і життя так, щоб мати час наодинці з собою + вичати себе і свої потреби, щоб вчасно відновлювати ресурс і не доводити себе до агресивних станів. Це нереально зробити на 100%, але прагнути маємо))

  • @yuliannavorozhbyt1850
    @yuliannavorozhbyt1850 Před rokem +3

    Дякую за чудовий, корисний контент українською ❤️

  • @Ishchenko.Oksana
    @Ishchenko.Oksana Před 3 měsíci

    Чудово,зацікавив ваш курс

  • @user-vg5xk2wu8n
    @user-vg5xk2wu8n Před měsícem

    Дякую )

  • @user-sw5sw6cu4x
    @user-sw5sw6cu4x Před 10 měsíci +1

    Дуже корисна інформація,якісний україномовний контент.Дякую❤

  • @user-ws7we6sf3n
    @user-ws7we6sf3n Před 2 lety +2

    Дякую за корисну інформацію) Обов'язково візьму до уваги. Тема актуальна і необхідна ❤️

  • @user-vc2fm7li3y
    @user-vc2fm7li3y Před 11 měsíci

    дякую!!

  • @oksanakosinskaya620
    @oksanakosinskaya620 Před 5 měsíci

    дякую

  • @user-oj5do9xv9c
    @user-oj5do9xv9c Před 6 měsíci

    Дякую за чудове відео

  • @annapohrebna3972
    @annapohrebna3972 Před 2 lety +2

    Марія, дякую за прекрасні поради. Ви прекрасні! Я ваша фанатка🥰

  • @nadiianadiia8450
    @nadiianadiia8450 Před 2 lety +1

    🙏🏻💙💛

  • @uavunderkindyky
    @uavunderkindyky Před rokem +3

    Це відео треба поширювати в батьківських групах)

  • @Nuashotyhotiv
    @Nuashotyhotiv Před 2 lety +1

    Передам тому, в кого є діти)

  • @Olyame
    @Olyame Před 9 měsíci +2

    Не вмикали до 3х років. Мені здається, коли немає старших братів/сестер - це дуже легко. Просто дисципліна батьків

  • @097929
    @097929 Před 11 měsíci +1

    Цікаво але я здалась в 2 роки, чесно кажучи хотіла би глянути на тих в кого екранний час 1 час в день до 5 років :). Коли нам пришлось лікувати зуби дитині за 20 тис. грн. я перестала себе сварити за мультики і вмикала мультики та чистила зуби дитині, теж сама історія з другими процедурами(виміряти температуру, випити ліки), значно легше з мультиками, чим ловити дитину по дому і щось йому насильно робити. Я не можу вигадати якісь іньші види покарання окрім забирання мультиків. Сучасні батьки позбавлені якись раельних важелів впливу на дитину, якщо дитина не слухає то що ій кажуть батьки, я як мати можу забрати мультики, не купляти іграшки і це все :( Поки син маленький якщо погана поведінка на вулиці, можу завершити прогулянку і піти до дому, але дитина росте і скоро настане час коли він не буде бігти за мною до дому.

  • @AlexandraDotsenko
    @AlexandraDotsenko Před 2 měsíci

    Добрий день, пані Маріє! Підкажіть, чи є рекомендації у якому віці дитини/підліток може почати знайомство із такими соцмережами як Інстаграм, Тікток та заводити свої акаунти ?

  • @yarakabashin943
    @yarakabashin943 Před rokem +3

    Хочеться повіситись. Де взяти ті сили, коли все поряд чує ті гіджети у руки. Два син підлітки -вже навіть ночами викрадають їх та дивляться? Руки опцскаються

    • @maria_sychynska
      @maria_sychynska  Před rokem

      Ох, я прямо відчула через повідомлення ваш відчай. Ловіть мою підтримку! І дозволю собі відрекламувати мій курс, бо вірю, що допоможе: sychynska.com/teenagers-and-gadgets/

  • @user-ii2jm8ux4e
    @user-ii2jm8ux4e Před rokem +3

    От коли я ситжу телефоні то мама приїде то критукує "цілилй в телефоні сидиш Що ти робиш цілий день Треба вдома щось робити, бодиви скільки робити а він трутень в телефоні сидить" мама навіть не каже чуму я з друз'ями впремя не проводжу А я знаю що кожна мама так каже А моя нажаль не каже. Тільки робота і все. А от буває таке що я не ситжу телефоні, а надворі знаходжусь і сиджу на лавочкі, то вона приїжає і всорамно критикує чумусь! ЛУТШЕ ПОРАДІЛА ЩО Я ТАКІ МОМЕНТИ В ТЕЛЕФОНУ НЕ СИДЖУ а так хочеться сидіти в телефоні і це приємно бо всорамно нема ским гуляти, і нема від неї похвали--радості від неї.

    • @olga_mm.2349
      @olga_mm.2349 Před rokem +7

      Раз Ви цікавитесь таким відео значить розумієте що гаджети потрібно використовувати в міру. Це достойно похвали. Бажаю гарних стосунків з батьками і багато друзів щоб було з ким цікаво проводити час на вулиці!

    • @vitatimoshenko8719
      @vitatimoshenko8719 Před 5 měsíci +5

      Привіт. Прочитала ваш коментар. І захотіла відповісти та підтримати. Про критику. Так часто буває, що людина не задоволена своїм життям, але на себе сердитись і критикувати дуже неприємно, набагато легше критикувати того, хто НЕ зможе відповісти тим же - тобто дитину. Отже вашій мамі і на душі важко і бракує допомоги і вона не справляється з цим і це виливається на вас. Це щоб ви розуміли: причина постійної критики не в вас.
      Ви не повинні, але можете захотіти допомогти мамі. Домовитися в чому саме їй потрібна допомога. І звісно ви маєте право на свій вільний час. Зокрема і контрольоване використання гаджетів.
      Без друзів звісно сумно. Варто розібратися з тим, Чому їх немає. І як взагалі знаходять друзів? Але спершу треба щось знати про себе 🤔. Який ви? Що любите робити? Що ні? Що в світі є такого, що викликає у вас здивування, інтерес? Про що вам цікаво дивитися в інтернеті? Що хоч трохи вмієте робити і це вам подобається? Які люди вам цікаві? І чим ви цікава людина? Ви би дружили з самим собою? Якщо ви малувато знаєте про себе або вам мало що в собі цікаво, то варто пошукати собі заняття, хоббі, теми для саморозвитку. І якраз гаджети в цьому можуть допомогти. І з мамою можна про це поговорити. А згодом знайдуться і інші співрозмовники. Щиро бажаю успіхів❤.

  • @user-rz7ow9gb7y
    @user-rz7ow9gb7y Před 2 měsíci

    Чи проводться нині навчальний курс для батьків, який згадується у відео?

  • @yasna-yana
    @yasna-yana Před 5 měsíci

    Що робити, якщо підліток не хоче екологічно користуватися телефоном, і якщо багато спокійно по доброму говорили, але всеодно не діє, і підліток сидить в телефоні, не хоче ходити в школу, робити уроки, але має багато занять, спілкування з друзями (тобто є чим заміняти)? І ще, підкажіть, чи можна батькам забирати телефон примусово? (15 років підлітку)

  • @mariya-fm
    @mariya-fm Před 11 měsíci +1

    Завжди кажу: почитаєш (зробиш домашку, поприбираєш) - потім дам телефон пограти. Тепер виявляється, я "піднімаю цінність" гаджета. Тоді взагалі не розумію, яким чином регулювати всі процеси: адже всі ці завдання (домашка, якась хатня робота та ін.) мають бути зроблені. Чи ні?

    • @viktoria_makieieva
      @viktoria_makieieva Před 10 měsíci

      Ці процеси можна регулювати не маніпулюючи)
      Домашня робота- справа дитини, її можна робити зараз або потім. Хатні обовʼязки різні: якщо це винести сміття кожен ранок, то пропустити не можна ну ніяк, а якщо це прибрати у СВОЇЙ кімнаті, то чо пристала?) дитина прибере тоді коли знайти нічого не зможе)
      Добрішими стати, менше контролювати. Це реально

  • @roksolanapetriv7242
    @roksolanapetriv7242 Před rokem

    Індивідуальні консультування. Чи надаєте такі ?

    • @maria_sychynska
      @maria_sychynska  Před rokem +1

      Наразі ні, але проводжу тренінги, де ми піднімаємо різні теми, я даю матеріал, а в кінців годину відповідаю на питання за цією темою👌🏼

  • @nche4191
    @nche4191 Před 7 měsíci

    Я не можу сказати, що це приємна робота.. в його 13 років мені дуже складно знаходити в собі сили спілкуватись з сином, бо мені нецікаво, мене дратує його балакучість, тупуваті примітивні жарти.. я хочу вдома помовчати:( де взяти сили?:(

  • @ukhazi4653
    @ukhazi4653 Před rokem +1

    Дякую. Наша донька дивиться мультики, часто пісеньки з назвами кольорів і т.д. намагаємся показувати корисне і добре. Маріє, але у мене 2 питання. Тато- програміст. Працює за ноутом і читає книги, а читає багато, дуже багато, з мобілки. Не визнає паперові книги, а я люблю. Чий приклад візьме дитина? Чи погано, що і книги в телефоні? Як тут ліпше привчати? Та і все ж спілкування з тими ковідами і війною онлайн, пороз'їхались зрещені, родичі... 2) небожі всі в іграх з 6 років. Всі троє. Боюсь, піде в садок та школу і схоче грати. У нас в родині не грає ніхто. Що робити, як не дати, щоб дитя затягли ігри? Дякую Вам.

    • @maria_sychynska
      @maria_sychynska  Před rokem +1

      Це нормально, це сучасне життя. Чий приклад візьме не знаю, але вірогідніше татів і це непогано🧡