A futball hazatért, Eb-győztes Spanyolország! Élő Ziccer a döntő után | 24.hu

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 13. 07. 2024
  • Eseménytelen első félidőt követően a másodikban mindössze egy perc után megszerezte a vezetést Spanyolország Williams révén, Palmer ugyan még egyenlíteni tudott, azonban a 86. percben jött a csereként beálló Oyarzabal, aki megnyerte a spanyoloknak a döntőt. Spanyolország 2012 után újra Európa-bajnoknak vallhatja magát, míg Anglia sorozatban két Eb-döntőt veszített el és nem törte meg az 1966 óta tartó nyeretlenségi szériáját nagy tornákon.
    Iratkozz fel a 24.hu extra tartalmaiért: 24.hu/regisztralj
    Iratkozz fel, és ne maradj le további videóinkról sem 👉 bit.ly/2HWKkJo
    Olvasd a legfrissebb sztorijainkat 👉 24.hu/
    Kövess minket Facebookon 👉 / 24ponthu
    Kövess minket Instagramon 👉 / 24ponthu
    Értesülj az elmúlt 24 óra legfontosabb híreiről és olvasd a legjobb cikkeinket hetente összegyűjtve 👉 24.hu/hirlevel...
    Töltsd le a 24.hu appot:
    Androidra 📲 play.google.co...
    iOS-re 📲 apps.apple.com...
    A 24.hu Magyarország egyik legolvasottabb híroldala. Küldetésünk a független, tényeken alapuló tájékoztatás és a minőségi szórakoztatás. Az a lényeg, hogy kérdezzünk, hogy megmutassuk, hogy ott legyünk, hogy segítsünk, elgondolkoztassunk, szórakoztassunk, és ha kell, leleplezzünk. Értetek: az olvasók, a nézők, a hallgatók miatt.

@zoltanhorvath5989 Před měsícem +16

Nagyon köszönöm az egész havi munkátokat. Élveztem minden beszélgetéseteket. Remélem, hogy tudtok pihenni a nyár hátralévő részében.

• @gaborkovacs5481
    @gaborkovacs5481 Před měsícem +4

A musoraitokat elvezetesebb volt hallgatni mint a meccseket nezni.

• @patmahomes4273
      @patmahomes4273 Před měsícem

Igen, ezt mondta a Kele Jani is. Eredeti gondolat...

• @rebo4539
    @rebo4539 Před měsícem

Waoo, kar, hogy csak most, igy az EB vegere talaltam meg ezt a podcastet-beszelgetest. Tipikus “alibi futballdrukker” nokent mindig csak ketevente kovetem a focit egy-masfel honapig, csak a nagy tornak idejen. Nem tul sokat tudok a sportrol, a jatekosokrol, de ezt a beszelgetest nagy orom volt hallgatni. Koszi nagyon.

• @milan0425
    @milan0425 Před měsícem +1

Köszönjük az elmúlt egy hónapot !

• @danieltr472
    @danieltr472 Před měsícem +2

Szerintem nem csak most, de 2014-ben is, meg 2021-ben is az adott torna legjobb csapata nyert (Németország és Olaszország).
    Szóval van rá példa, nem is olyan régiek.

• @leventemiko4853
    @leventemiko4853 Před měsícem

Köszi az adásokat! Spanyolok pedig megérdemelten nyertek.

• @KingofDefJam
    @KingofDefJam Před měsícem

Köszönöm a borzalmas meccsek után is kitartó munkátokat! A világ igazságtalansága lett volna, ha az angolok nyernek, a felháborítóan szar teljesítményükkel. A játék szellemiségét és a szurkolók pofán köpését, az egyénileg messze legjobb képességű játékosaik megnyomorítását, a szlovákok elleni vagy inkább a csoportból való kiesés jutalmazta volna méltóképpen. A spanyolok ellenfélsora névre is brutális volt, így, hogy felidéztétek az ellenfelek eredménysorát, az csak aláhúzta a teljesítményüket. 15 gól szép rekord, de nekem a 10 különböző gólszerző a döbbenetes igazán.

• @alp_96
    @alp_96 Před měsícem +2

Mi magyarok inkabb annak orvendunk,hogy az Angolok kikaptak :))

• @chestersimon6523
    @chestersimon6523 Před měsícem +1

2014 vb németek sokkal jobban nyertek a 7-1 brazilok miatt és 4-0 portugálok ellen