Official goal horn used by team Canada 🇨🇦 on IIHF world championship in O2 Arena in Prague.
#iihfworldchampionships #iihf #iihfworlds #iihf2024 #icehockey #prague #goal #horn #goalhorn #canada #czechrepublic #praha #score
zhlédnutí: 15

Video

TELH 2023/24: 13.kolo - MountfieldHK VS. HC Vítkovice Ridera
zhlédnutí 102Před 7 měsíci
Extraligové utkání 13. kola mezi domácím týmem Mountfield HK a hostujícím týmem HC Vítkovice Ridera. Stav po třetinách: 2:0 - 0:0 - 0:0 počet diváků: 4 420 hlavní rozhodčí: Tomáš Veselý & Jan Hribik čároví rozhodčí: Petr Šimánek & Jiří Ondráček úvodní video patří @mountfieldhk #TELH #extraligalednihohokeje #mountfieldhk #tipsportextraliga #MHKvVIT
TELH 2023/24: 11.kolo - HC Sparta Praha VS. Mountfield HK
zhlédnutí 266Před 7 měsíci
Extraligové utkání 11. kola mezi domácím týmem HC Sparta Praha a hostujícím týmem Mountfield HK. Stav po třetinách: 0:0 - 1:1 - 2:0 počet diváků: 9 035 hlavní rozhodčí: Antonín Jeřábek & Adam Kika čároví rozhodčí: Jiří Svoboda & Josef Špůr úvodní video patří @mountfieldhk #TELH #extraligalednihohokeje #mountfieldhk #tipsportextraliga #SPAvMHK
TELH 2023/24: 10.kolo - HC Olomouc VS. Mountfield HK
zhlédnutí 140Před 7 měsíci
Extraligové utkání 10. kola mezi domácím týmem HC Olomouc a hostujícím týmem Mountfield HK. Stav po třetinách: 0:1 - 1:0 - 0:0 - 0:0 - 1:3 počet diváků: 4 208 hlavní rozhodčí: Adam Kika & Filip Vrba čároví rozhodčí: Josef Špůr & Petr Blažek úvodní video patří @mountfieldhk #TELH #extraligalednihohokeje #mountfieldhk #tipsportextraliga #OLOvMHK
TELH 2023/24: 8.kolo - Rytíři Kladno VS. Mountfield HK
zhlédnutí 386Před 7 měsíci
Extraligové utkání 8. kola mezi domácím týmem Rytíři Kladno a hostujícím týmem Mountfield HK. Stav po třetinách: 0:0 - 2:2 - 1:1 - 0:1 počet diváků: 2 641 hlavní rozhodčí: Daniel Pražák & Matěj Sýkora čároví rozhodčí: Jiří Ondráček & David Thuma úvodní video patří @mountfieldhk #TELH #extraligalednihohokeje #mountfieldhk #tipsportextraliga #KLAvMHK
TELH 2023/24: 7. kolo - Mountfield HK VS. HC Energie Karlovy Vary
zhlédnutí 166Před 8 měsíci
Extraligové utkání 7. kola mezi domácím týmem Mountfield HK a hostujícím týmem HC Energie Karlovy Vary. Stav po třetinách: 0:1 - 1:0 - 1:3 počet diváků: 3 628 hlavní rozhodčí: Tomáš Cabák & Lukáš Květoň čároví rozhodčí: Petr Šimánek & Miroslav Svoboda úvodní video patří @MountfieldHK #TELH #extraligalednihohokeje #mountfieldhk #tipsportextraliga #MHKvKVA
TELH 2023/24: 6.kolo HC Oceláři Třinec VS. Mountfield HK
zhlédnutí 409Před 8 měsíci
Extraligové utkání 6. kola mezi domácím týmem HC Oceláři Třinec a hostujícím týmem Mountfield HK. Stav po třetinách: 0:1 - 0:2 - 0:2 počet diváků: 4 104 hlavní rozhodčí: Antonín Jeřábek & Robin Šír čároví rozhodčí: Vít Lederer & Lukáš Rampír úvodní video patří @MountfieldHK #TELH #extraligalednihohokeje #mountfieldhk #tipsportextraliga #TRIvMHK
TELH 2023/24: 5.kolo Mountfield HK VS. HC Verva Litvínov
zhlédnutí 167Před 8 měsíci
Extraligové utkání 5. kola mezi domácím týmem Mountfield HK a hostujícím týmem HC Verva Litvínov Stav po třetinách: 0:1 - 2:1 - 0:0 - 0:0 nájezdy: 0:2 počet diváků: 3 911 hlavní rozhodčí: Jan Hribik & Tomáš Veselý čároví rozhodčí: Jiří Svoboda & Ondřej Bohuněk úvodní video patří @MountfieldHK #TELH #extraligalednihohokeje #mountfieldhk #tipsportextraliga #CBJvMHK
TELH 2023/24: 4.kolo Banes Motor České Budějovice VS. Mountfield HK
zhlédnutí 220Před 8 měsíci
Extraligové utkání 4. kola mezi domácím týmem Banes Motor České Budějovice a hostujícím týmem Mountfield HK. Stav po třetinách: 0:0 - 1:0 - 0:1 počet diváků: 6 303 hlavní rozhodčí: Matěj Sýkora & Jakub Šindel čároví rozhodčí: Tomáš Brejcha & Michal Zíka úvodní video patří @MountfieldHK #TELH #extraligalednihohokeje #mountfieldhk #tipsportextraliga #CBJvMHK
TELH 2023/24: 3.kolo - Mountfield HK VS. BK Mladá Boleslav
zhlédnutí 162Před 8 měsíci
Extraligové utkání 3. kola mezi domácím týmem Mountfield HK a hostujícím týmem BK Mladá Boleslav Stav po třetinách: 0:0 - 1:1 - 0:0 - 0:1 nájezdy: 2-3 počet diváků: 4042 hlavní rozhodčí: Daniel Pražák & Luděk Pilný čároví rozhodčí: Jiří Ondráček & David Klouček úvodní video patří @mountfieldhk #TELH #extraligalednihohokeje #mountfieldhk #tipsportextraliga #MHKvMBL
TELH 2023/24: 2.kolo - Mountfield HK VS. Bílí Tygři Liberec
zhlédnutí 109Před 8 měsíci
Extraligové utkání 2. kola mezi domácím týmem Mountfield HK a hostujícím týmem Bílí Tygři Liberec Stav po třetinách: 2:1 - 1:1 - 2:1 počet diváků: 4 572 hlavní rozhodčí: Adam Kika & Filip Vrba čároví rozhodčí: Lukáš Rampír & Ondřej Bohuněk úvodní video patří @mountfieldhk #TELH #extraligalednihohokeje #mountfieldhk #tipsportextraliga #MHKvLBC
TELH 2023/24: 1.kolo - HC Kometa Brno VS. Mountfield HK
zhlédnutí 105Před 8 měsíci
Extraligové utkání 1. kola mezi domácím týmem HC Kometa Brno a hostujícím týmem Mountfield HK. 15.9.2023 Stav po třetinách: 0:2 - 0:1 - 0:1 počet diváků: 6 672 hlavní rozhodčí: Antonín Jeřábek & Lukáš Květoň čároví rozhodčí: Miroslav Lhotský & Stanislav Hnát úvodní video patří @mountfieldhk #TELH #extraligalednihohokeje #mountfieldhk #tipsportextraliga #KOMvMHK