АССОГУ
АССОГУ
  • 8
  • 2 550

Video

Володимир-- Волинський
zhlédnutí 13Před 2 lety
Володимир Волинський
Батурин - гетьманська столиця, місце козацької слави.
zhlédnutí 33Před 2 lety
Батурин став учасником проекту " Розробка методології маркування туристичних атракцій малими пластичними формами в малих містах України. Інтервенція в минуле, заради подорож в майбутнє" , який реалізувався Асоціацією сільських, селищних та об'єднаних громад України у партнерств з Державним історико- культурним заповідником м. Острог за фінансової підтримки Українського культурного фонду.
Хо у Полонному вийшов з річки Хомори.
zhlédnutí 824Před 2 lety
Хто цей Хо? Чому вийшов із річки Хомори? Для чого яку має місію. Песонаж, який зібрав не просто творчий колектив полончан. Він дивовижний! І тепер він живе не тільки в Полонному. Проект реалізований за підтримки Українського культурного фонду.
Підсумки. Як острожики об'єднали 6 міст. Квест , який розвиває місто.
zhlédnutí 43Před 2 lety
Впродовж 10 місяців команда Асоціації сільських, селищних та об'єднаних громад України у партнерств з Державним історико- культурним заповідником м. Острога та 5 містами: Полонне, Броди, Володимир- Волинський, Кременець, Батурин реалізували проект " Розробка методології маркування туристичних атракцій малими пластичними формами у малих містах України. Інтервенція в минуле, заради подорож в майб...
Кременець - місто легенд
zhlédnutí 1,6KPřed 2 lety
Кременець місто , яке має велико історико- культурну спадщину. Тепер його туристи побачать , як місто легенд. На вулицях створений новий туристичний маршрут, маркований малими пластичними формами. Маркування у стадії розробки: визначен місця , розроблений образ, який проведе туристів новими цікавими локаціями. Проект реалізується Асоціацією сльських, селищних та об'єднаних громад України у парт...
У місті Острог поселилися незвичайны жителі.
zhlédnutí 35Před 2 lety
"Острожики" - так називають маленьких жителів, як поселилися у м. Острог. Проект "Розробка методології та пілотна імплементація маркування історичних атракцій в малих містах України. Ядро Острога - культурна інтервенція в минуле задля подорож в майбутнє". Реалізується Асоціацією сільських, селищних та об'єднаних громад України у партнерств з історико- культурним заповідником. м. Острог за підтр...
Інформаційні зустрічі "Участь сусіпльства у прийнятті рішень у громадах"
zhlédnutí 21Před 7 lety
Це відео створено за допомогою Редактора слайд-шоу CZcams (czcams.com/users/upload)

Komentáře

  • @Didrova
    @Didrova Před 15 dny

    Чому стародавнє українське місто Крем'янець називається в російській транскрипції Кременец?

  • @user-np9sg2wb5q
    @user-np9sg2wb5q Před 22 dny

    Були ми на вихідних в Кременці, сподобалось! Обовязково відвідайте Краєзнавчий музей, ресторан із місцевими стравами, замкову гору, усі сакральні споруди і все інше що в цьому місці є. Майте на увазі якщо ви без автомобіля то Кременець по суті одна довга вулиця і від одного кінця до другого відстань становить 10 км, а отже пішки є що йти. Якщо ви велосипедист то теж майте на уваза, що Кременець і його центральна вулиця зі сторони Шумська це найвище місці і за висотою півняється Замковій горі, а отже вїзд дуже високий і треба мати добрі гальма і так котитесь з горбочка аж до виїзду зі сторони Почоєва. Ну і навпаки якщо заїзджаєте зі сторони Почаєва то все буде підгорбок 10 км.

  • @user-ou8zv3pv8b
    @user-ou8zv3pv8b Před 5 měsíci

    Велике спасибі

  • @ninakarpchuk4899
    @ninakarpchuk4899 Před 7 měsíci

    ❤❤❤👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍🙏🙏🙏

  • @olesyagalak6921
    @olesyagalak6921 Před rokem

    Дякую,що піднімаєте тему архітектурних пам'яток України.Маленьке місто з великою історією...Питання до мінккульту,який не працює в Україні,неначасі?

  • @user-kn3in3hv5r
    @user-kn3in3hv5r Před 2 lety

    Кременець це супер

  • @user-ov9gb2tm6h
    @user-ov9gb2tm6h Před 2 lety

    Полонне - це фарфор, граніт, каолін, Мертве та Голубі озера а також геологічна пам'ять Землі - сірі кордієрито-гранатові граніти і ще … радонова вода. Радонова вода також заслуговує бути «візиткою» нашого міста. Дух Хо і Радон - взаємозв’язок очевидний. Назва міста походить, можливо, від металу ПОЛОНІЙ, який є результатом розпаду радону, а річка Хомора - від духа Хо - «химери», що мешкала в понижених місцях, над болотами та над річкою як інертний газ радон. Справді РАДОН унікальний за своїми властивостями газ-химера, Він - благородний та інертний, бо не сполучається з аерозолями, без кольору і запаху, проте радіоактивний, важчий за повітря. Період напіврозпаду радону 3-8 днів, він є типовим альфа-випромінювачем. Легко розчиняється у воді, а ще краще в жирових тканинах живих організмів. Через хімічну інертність та великий період напіврозпаду він може мігрувати по тріщинах, порах грунту і порід на великі відстані, причому досить тривалий час (близько 10 днів). Утворюється в радіоактивних рудах і мінералах при розпаді радію. У ґрунтах завжди (!) є певна кількість радію та урану. А в Полонному - це полонська «золота жила - родовище радонових вод у вигляді русла шириною 7-9 км, яке, вигинаючись , проходить під землею через усе місто. Отже, Хо справді вийшов з Хомори!

  • @breammen
    @breammen Před 2 lety

    Супер