Ras Abu Aboud Stadium (capacity: 40,000)
Education City Stadium (capacity: 45,350)
Ahmed bin Ali Stadium (capacity: 44,740)
Khalifa International Stadium (capacity: 40,000)
Al Janoub Stadium (capacity: 40,000)
Tags:
world cup, qatar, qatar 2022, fifa,stadium, qatar stadiums, qatar 2022 stadiums, football, football stadiums, qatar 2022 world cup, mistrzostwa świata w piłce nożnej, wc 2022, stadion, mistrzostwa świata, katar, mś, katar 2022, 2022,stadiums, futbol, architecture, sport architecture, arena

zhlédnutí 1,1KPřed 6 lety
Były piękne chwile. Były też chwile, w których drżały nam serca. Najważniejsze jest jednak to, że po dwunastu latach wracamy na najważniejszą piłkarską imprezę świata. Trzymajmy kciuki z naszych! Spodobał się film? Nie zapomnij o subie i lajku. Każdy zostawiony mnie dodatkowo motywuje i powoduje, że materiały będą wychodzić jeszcze szybciej!
TOP 10 najgorszych meczów reprezentacji Polski w XXI wieku
zhlédnutí 649KPřed 6 lety
Lista wstydu, ale miejmy nadzieję, że takie mecze się już nie powtórzą.
Top 10 goals in football history
zhlédnutí 181KPřed 7 lety
Zidane, Messi, Ibrahimović and others. Subscribe and like Subskrybuj i lajkuj
Wszystkie 12 stadionów Mistrzostw Świata w Rosji 2018
zhlédnutí 41KPřed 7 lety
Wizualizacja wszystkich stadionów Mistrzostw Świata 2018.

@1973asdf Před 27 dny

Does anyone know where i can find the OG video? With the song Protiac-Haze playing at the background?

• @youssefbenmoussa3788
    @youssefbenmoussa3788 Před měsícem

Zidane's goal has nothing to do in this top 10...dude had 2 minutes to prepare his kick...LOL

@ekimandersom4478 Před měsícem

Bergkamp against Argentina 1998 , by far the best.

@RazOls Před 3 měsíci

Ronaldinho’s goal was scored in 2006 and not 2004. Also you spelled Rivaldo’s name as Rivardo. Poor video

@Oroddheer Před 5 měsíci

Zidane, it's best goal and champion goal winner.

@Blinkers2007GameDev Před 7 měsíci

That Zidane goal is truly incredible. And imbrahimovic. Those are the top 2 of all time for me

• @mohamedshabeennaseem6543
    @mohamedshabeennaseem6543 Před 7 měsíci

Maradona's goal wasn't scored by him. It was an own goal by the defender. Reduce the speed and review it. No Offence. Maradona was a LEGEND. So was GARRINCHA. czcams.com/users/results?search_query=GARRINCHA

• @carlosenriquerecuerdaruiz9472

how they dare to score such goals ! it´s CRAZY ! . . .

• @MaThEuSgOmEsEliAs
    @MaThEuSgOmEsEliAs Před 9 měsíci

Absurd and unbelievable. Ankara messi with English narration. Simply an insult to the history of soccer. One of the most remarkable narrations, if not the greatest.

• @PeanutButterPirateEdits
    @PeanutButterPirateEdits Před 9 měsíci

where ronaldo? where ronaldo?

• @obntutor4617
    @obntutor4617 Před 9 měsíci

1. Messi 2. Maradona 3. Zizou 4. CR7 5. R9 6. Dinho 7. Henry 8. Robben 9.

• @user-mr2eo8jt2u
    @user-mr2eo8jt2u Před 10 měsíci

Ibrahimović #1

• @ninjatdogmapping7633
    @ninjatdogmapping7633 Před 10 měsíci

Where is the goal which a goalkeeper scored from his own box in 11 seconds aswell hmmm

10 is not a contender for that. What

• @MrTitnik
    @MrTitnik Před 10 měsíci

Where is Marco van Bastens volley goal???

• @DanielM796
      @DanielM796 Před 4 měsíci

Yea that or his acrobatic bicycle kick should be here.

• @MrTitnik

RivaLdo not Rivardo...

• @jakubjanus1523
    @jakubjanus1523 Před 10 měsíci

Mówiąc o kompromitacjach reprezentacji Polski, nie w sposób wspomnieć o nietypowym meczu towarzyskim, który odbył się 11 marca 2008 roku na Stadionie Miejskim w Szczecinie w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy 2008, które odbyły się w Austrii i Szwajcarii. W nim podopieczni Leo Benhakkera zagrali przeciwko zagranicznym gwiazdom Orange Ekstraklasy, których trenerem był Jan Urban. Dla Biało-Czerwonych ten mecz rozpoczął się najgorzej jak tylko mógł, bo już w 1 minucie Manuel Arboleda wyprowadził obcokrajowców na prowadzenie 0:1. Co ciekawe Kolumbijczyk spóźniał się na treningi Zagłębia Lubin, w celu wymuszenia transferu do Lecha Poznań. A przed przerwą, bo w 40 minucie wynik podwyższył, Macedończyk, Filip Ivanovski. Po golu napastnika Dyskobolii Grodzisk Wlkp obcokrajowcy prowadzili już 0:2 i po przerwie podopieczni Leo Benhakkera wzięli się za odrabianie tej 2-bramkowej straty, bo w 74 minucie Łukasz Garguła strzelił na 1:2. Niestety, po 5 minutach obcokrajowcy znów mieli 2-bramkową przewagę, bo w 79 minucie na 1:3 podwyższył pochodzący z Zimbabwe supersnajper Legii Warszawa, Takesure Chinyama. W końcówce meczu Biało-Czerwoni ponownie musieli gonić wynik, ale sił starczyło tylko na kontaktowego gola, bowiem dopiero w 89 minucie do siatki trafił Jakub Wawrzyniak. Ostatecznie mecz skończył się zwycięstwem obcokrajowców 2:3, którzy zagrali z większym polotem i odwagą od Polaków. Miał być spacerek w wykonaniu Biało-Czerwonych, a skończyło się na tym, że to zagraniczne gwiazdy Orange Ekstraklasy dały im lekcję futbolu.