Sp33dyG219
  • 12
  • 2 775
Pécs Szentkút-Remeterét Hegyiszlalom.
Magyar Szlalom Bajnokság Második fordulója & Bázis Bau Szlalom verseny az InterCars kupáért
Honda Civic Type-R
#civictyper #ep3 #k20 #onboard #slalom #race
zhlédnutí: 316

Video

Honda Civic Type R VS Peugeot 208 Rally 4 Onboard
zhlédnutí 245Před 5 měsíci
Dávid vs Góliát, ebben az esetben Góliát nyert 2 kb. másodperccel, de úgy gondolom ennek ellenére is szépen tartotta magát a 20 éves Type R. Egyenesekben egyértelműen látszik a gyári fejlesztésű Peugeot versenyautó erőfölénye, kanyarokban már kiegyensúlyozottabb a küzdelem :) Köszönet a képekért duen.hu! #civictyper #ep3 #k20 #race #peugeot208 #rallycar #onboard
R-Cup Challenge 2024.03.09 Kiskunlacháza Honda Civic Type R EP3
zhlédnutí 335Před 5 měsíci
Street 2000 Kat 1.Hely Abszolút 5.Hely #R-Cup #ep3 #k20 #typer #vtec #civictyper #race
Honda Civic EP3 Type R Michelin Pilot Sport 4
Bázis Bau Szlalom verseny a Sopia-NET és InterCars kupáért - Pécs, Remeterét - 2023.05.13.
zhlédnutí 240Před rokem
Széria Kategória 2., Abszolút 12., Abszolút Pro 15. hely Első közös hegyiversenyünk. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel hisz a kategóriában nem használhatunk semi slick gumit így az utcai Pilot Sport 4-el mentünk.
Sopia-Net Hegyiszlalom és Amatőr Rally az InterCars kupáért 2022. Pécs Honda Civic Type-R CWE
zhlédnutí 201Před rokem
8-9 fok, eső, avar... volt minden földi jó. Végül a három felfutásból kettő lett megtartva a sok baleset miatt. Mi is inkább a törésmentes túlélésre autóztunk mintsem az eredményre. Maradt még benne bőven ennek ellenére egy harmadik helyet így is sikerült elcsípni a kategóriában. Ha egész őszinte akarok lenni a sok nehézség ellenére nagyon nagyon élveztük!
2022 R-Cup Challenge 5. Forduló Kiskunlacháza 4. futam
zhlédnutí 73Před rokem
Street-2000 III. hely Első verseny itinerrel :) @Heni: Köszönöm a navigálást!
27. DragRacing Kupa - Kiskunlacháza, 2022. szeptember 11.
zhlédnutí 188Před rokem
Magyar Szlalom Bajnokság 6. Futam S4 Kategória 1.hely
Magyar Szlalom Bajnokság OB-CEZ 26. DragRacing Kupa - 2022. május 21. Hungaroring
zhlédnutí 314Před 2 lety
S4. Kategória 1600-2000ccm II. hely Honda Civic Type R Championship White Edition Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect 225/40 R18 #Szlalom #Slalom #Typer R #Honda Civic #Hungaroring
90. Autoszlalom.hu kupa - 2022. Április 9. M-Ring
zhlédnutí 286Před 2 lety
Úgy döntöttünk, részt veszünk életünk első szlalomversenyén és nem bántuk meg, fantasztikus élmény volt! Profi szervezés, furmányos vonalvezetésű pálya, korrekt, végtelenül kedves és segítőkész szervezők, ugyanez mondható el a versenytársakról is. Nagyon jól éreztük magunkat, szerintem még lesz folytatás :) Külön köszönet Ágó Bélának a sok segítségért és tanácsért! #HondaCivic #Typer #slalom