Rádio Pelhřimov
  • 221
  • 95 108
Audio: Rozhovor s Martinem Dvořákem WU-SHU Pelhřimov
🥷 Za pár hodin ( 2.5.2024 cca 22:00 ) odjíždí Petr Vaculín, Anna Raisová, Honza Paďourek a Dominik Vaculín z Wu-shu Pelhřimov do italského San Marína na Mistrovství Evropy.
🎙 K mikrofonu jsme si pozvali hlavního trenéra Martina Dvořáka. Zeptali jsme se ho jak probíhá příprava a v jakých odvětvích se bude Mistrovství Evropy konat.
👏 Poděkování patří také Kraji Vysočina, který výjezd na mistrovství podpořil.
zhlédnutí: 40

Video

Rozhovor s Honzou Kyselou z fanclubu A-týmu HC LM Pelhřimov
zhlédnutí 576Před 2 měsíci
Honza Kysela je nejen fanoušek týmu, ale také bubeník na záápasech. Jak hodnotí z pozice fanouška celou sezónu a jak probíhá komunikace fanclubu s týmem?
HC LM Pelhřimov: Pozápasový rozhovor s obráncem Dominikem Kasalým
zhlédnutí 192Před 2 měsíci
Pelhřimovští hokejisté vyhráli v prodloužení nad Chotěboří 4:3 a stav série semifinále se snížilo na 2:1 pro Chotěboř. Po zápase jsme si k mikrofonu pozvali obránce domácího týmu Dominika Kasalého.
HC LM Pelhřimov: Mrzí mě, že jsme se uspokojili a přestali hrát, říká kapitán Petr Votápek
zhlédnutí 279Před 2 měsíci
První semifinálový zápas s Chotěboří dopadl lépe pro hosty a za stavu 5:6 si připisují první bod. K mikrofonu jsme si přizvali kapitána Petra Votápka a zeptali jsme se ho kde se stala chyba a s jakou náladou pojedou ve středu do Chotěboře.
Florbal Pelhřimov: Pozápasový rozhovor s kapitánem Honzou Knězů
zhlédnutí 109Před 3 měsíci
Playdown jede dál, a domácí si připsali další důležitý bod. Stav série je 2:1 pro pelhřimovské florbalisty. K mikrofonu jsme si tentokrát pozvali kapitána týmu Honzu Knězů.
HC LM Pelhřimov: Dokážeme se připravit na jakéhokoliv soupeře v semifinále
zhlédnutí 275Před 3 měsíci
Domácímu týmu HC Pelhřimov se podařilo postoupit do semifinále playoff Krajské ligy. Po rozhodujícím zápase jsme si k mikrofonu pozvali útočníka Davida Šuláka.
Dětský karneval s Vysočinkou v Putimově
zhlédnutí 935Před 3 měsíci
Pojďte s námi nakouknout na bezva atmosféru na dětském karnevalu v Putimově, který se konal minulou neděli ( 25.2.2024 )
Florbal Pelhřimov: Rozhovor s trenérem Honzou Kotenem
zhlédnutí 81Před 3 měsíci
Pelhřimovským florbalistům se nepodařilo uspět v základní části a odehrají tak playdown. Co je to playdown, jak se hraje a jak je tým připraven?
HC LM Pelhřimov: Pozápasový rozhovor s Martinem Vysloužilem
zhlédnutí 130Před 3 měsíci
Po těžkém zápase prvního čtvrtfinálového zápasu playoff jsme si k mikrofonu přizvali útočníka domácího týmu Martina Vysloužila.
HC LM Pelhřimov: S Bystřicí nám to moc nejde, říká obránce Vladimír Port
zhlédnutí 335Před 4 měsíci
Domácí tým zvítězil v sobotním zápase nad Bystřicí n.P. 6:3 a posunul se tak na druhé místo v celkové tabulce. První dvě třetiny nevypadaly dobře a čekalo se prodloužení, nakonec domácí tým zabral v poslední třetině a zvítězil. K mikrofonu jsme si pozvali obránce domácího týmu Vláďu Porta.
Florbal Pelhřimov: S takovým výkonem a přístupem nemáme šanci, říká trenér A-týmu Jan Koten
zhlédnutí 200Před 4 měsíci
Florbalistům Pelhřimova se ani tentokrát nedařilo a prohráli vysoko 2:11 proti týmu z Blanska. Pomyslné dveře postupu do playoff se pelhřimovským florbalistům uzavírají a existuje, už jen malá šance na postup. Kde vidí trenér Honza Koten chyby a jaké jsou podle něj šance na postup?
HC LM Pelhřimov: Rozhovor s brankářem Vojtou Rohem
zhlédnutí 390Před 5 měsíci
Tentokrát jsme si k mikrofonu rádia pozvali brankáře Vojtu Roha a i když nebyl moc upovídaný, přeci jen nám něco málo řekl :)
WU-SHU Pelhřimov - sdružení bojových umění
zhlédnutí 377Před 5 měsíci
Klub WU-SHU Pelhřimov existuje v Pelhřimově, už od roku 1992. "Jsme sice malý oddíl, ale trénujeme 5 stylů bojových umění a někteří naši členi vítězí nejen na domácích, ale i na mezinárodních turnajích, v různých bojových disciplínách. Trenéři našeho oddílu jsou několikanásobní mistři ČR, Evropy i světa - a to především ve wu-shu (kung-fu) a v kickboxu. Kromě sestav (forem) a sportovního zápasu...
Florbal Pelhřimov: Rozhovor s útočníkem Martinem Blažkem a předsedou Spartaku Jiřím Kučerou
zhlédnutí 66Před 6 měsíci
HC LM Pelhřimov: Je to příjemný, když se porazí tým z loňského finále, říká gólman Honza Zour
zhlédnutí 292Před 6 měsíci
HC LM Pelhřimov: Makáme, chceme do playoff, říká obránce Josef Vácha
zhlédnutí 379Před 6 měsíci
Florbal Pelhřimov: Není to dobrá bilance, říká trenér Honza Koten
zhlédnutí 73Před 6 měsíci
HC LM Pelhřimov: Musíme překonat mistrovskou kocovinu, říká útočník Josef Vrátný
zhlédnutí 397Před 6 měsíci
Rozhovor se skupinou Premiér v Pelhřimově
zhlédnutí 91Před 7 měsíci
HC LM Pelhřimov: Nový trenér A-týmu Jaroslav Bolf
zhlédnutí 513Před 7 měsíci
Hity Dalibora Jandy a Karla Gotta v Pelhřimově!
zhlédnutí 90Před 7 měsíci
Florbal Pelhřimov: Nečekali jsme dramatický zápas, říká Marek Švrkala
zhlédnutí 96Před 7 měsíci
HC LM Pelhřimov: Máme mistrovský kádr, musíme to nakopnout
zhlédnutí 288Před 8 měsíci
Florbal Pelhřimov: Musíme zlepšit útok, máme tam rezervy, říká gólman Libor Domkář
zhlédnutí 131Před 8 měsíci
Florbal Pelhřimov: Ve druhé třetině jsme hráli neukázněně v útoku, říká trenér Honza Koten