Dukla Praha B - Slavia Karlovy Vary 2:2 (0:0)
Česká divize dorostenců U17 (za Duklu hraje U16), skupina B, 25. kolo.
Branky: 67. Šostarič Jakub, 87. Ježek Vít - 71. a 90. Wisniewski Jakub
zhlédnutí: 336

Video

Dukla Praha B - Slavia Karlovy Vary 4:1 (2:0)
zhlédnutí 234Před měsícem
Česká divize dorostu U19 (za Duklu hraje U18), skupina B, 25. kolo. Hráno 4. 5. 2024 v Praze na hřišti Slavoje Suchdol. (záběry z posledních cca 20 minut)
Dukla Praha - Veens Voetbal Academie 4:0
zhlédnutí 153Před měsícem
Přátelské utkání, hrál mix ročníků U14, U15 a U16. Zápas Dukly s nizozemským soupeřem se hrál 1. 5. 2024 na umělé trávě v Praze na Julisce. (záběry z druhého poločasu)
Dukla Praha - Veens Voetbal Academie 6:3 (3:2)
zhlédnutí 310Před měsícem
Přátelské utkání fotbalistů kategorie U16. Zápas Dukly se soupeřem z Nizozemska se hrál 1. 5. 2024 na umělé trávě v Praze na Julisce.
Výběr Středočeského kraje U17 - Dukla Praha U16 5:2 (1:0)
zhlédnutí 422Před měsícem
Přátelské utkání, hráno 23. 4. 2024 na hřišti TJ Slavie Radonice.
Dukla Praha B - Baník Most - Souš 1:1 (1:0)
zhlédnutí 424Před měsícem
Česká divize dorostenců U17 (za Duklu hraje U16), skupina B, 22. kolo. Branky: 8. Slatinský Matěj - 68. Černý Pavel. Hráno 13. 4. 2024 v Praze na hřišti Slavoje Suchdol. Foto: www.rajce.idnes.cz/fotbaltucho/album/dukla-praha-b-banik-most-sous-1-1-1-0
Meteor Praha VIII - Dukla Praha B 2:3 (1:3)
zhlédnutí 262Před měsícem
Česká divize dorostenců U17 (za Duklu hraje U16), skupina B, 21. kolo (záznam 2. poločasu). Branky: 14. Morots Stepan, 90. Adjei Eric Kofi - 24. Holenda Oliver, 26. a 30. Nový Ondřej. Hráno 5. 4. 2024 v Praze na hřišti Bedřichovská.
Dukla Praha B - FK Ústí nad Labem mládež 8:0 (4:0)
zhlédnutí 292Před 2 měsíci
Česká divize dorostenců U17 (za Duklu hraje U16), skupina B, 20. kolo. Branky: 14., 18., 20. a 65. Ford Taylor, 38., 62. a 65 Nový Ondřej, 52. Syneček Ondřej. Hráno 29. 3. 2024 v Praze na Julisce (umělá tráva). Foto: www.rajce.idnes.cz/fotbaltucho/album/dukla-praha-usti-nad-labem-8-0-4-0
Slavoj Vyšehrad - Dukla Praha B 1:2 (1:2)
zhlédnutí 283Před 2 měsíci
Česká divize dorostenců U17 (za Duklu hraje U16), skupina B, 19. kolo. Branky: 30. Belcou Yanis - 19. Nový Ondřej, 24. Čvirk David Hráno 23. 3. 2024 v Praze na hřišti Slavoje Vyšehrad (umělá tráva). Foto: www.rajce.idnes.cz/fotbaltucho/album/slavoj-vysehrad-dukla-praha-1-2-1-2
Dukla Praha B - FŠ Litvínov 4:2 (3:2)
zhlédnutí 256Před 2 měsíci
Česká divize dorostenců U17 (za Duklu hraje U16), skupina B, 18. kolo. Branky: 2. Slabý Ivan, 18. Ford Taylor, 41. a 68. Šostarič Jakub - 5. Langmann Tomáš, 17. Štiller Lukáš. Hráno 17. 3. 2024 na umělé trávě v Praze na Julisce. Foto: www.rajce.idnes.cz/fotbaltucho/album/dukla-praha-fs-litvinov-4-2-3-2
FC Chomutov - Dukla Praha B 2:5 (2:3)
zhlédnutí 299Před 2 měsíci
Česká divize dorostenců U17 (za Duklu hraje U16), skupina B, 17. kolo. Branky: 15. Hes Šimon, 20. Kupilík Ondřej - 11. Slabý Ivan, 19. a 22. Ford Taylor, 60. Nový Ondřej (pen.), 64. Novotný Jiří. Hráno 9. 3. 2024 v Chomutově. Foto: www.rajce.idnes.cz/fotbaltucho/album/fc-chomutov-dukla-praha-b-2-5-2-3
Dukla Praha C - Sokol Pěšice 2:3 (1:1)
zhlédnutí 316Před 3 měsíci
Přípravný zápas mužů. Hráno 3. 3. 2024 v Praze na Julisce.
Dukla Praha - FK Jablonec 10:0 (5:0)
zhlédnutí 443Před 3 měsíci
Dukla Praha U17 - Přední Kopanina muži B 4:5 (2:1)
zhlédnutí 164Před 3 měsíci
Přípravný fotbalový zápas. Hráno 7. 2. 2024 na umělé trávě v Praze na Julisce.
Dukla Praha - Petřín Plzeň 7:2 (3:0)
zhlédnutí 413Před 4 měsíci
Přípravný zápas fotbalistů kategorie U16. Hráno 4. 1. 2024 v Praze na Julisce. Foto ze zápasu: www.rajce.idnes.cz/fotbaltucho/album/dukla-praha-petrin-plzen-7-2-3-0 a www.rajce.idnes.cz/album/msCiBG6NQmCuvfUj
Dukla Praha - 1. FC Slovácko 0:1 (0:0)