Wolves Chomutov
  • 75
  • 25 445
SESTŘIH ze 4. finále mezi Wolves Chomutov a HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem - 4:5
Koukněte na sestřih ze rozhodujícího finále mezi Wolves a Veterány ve kterém jsme podlehli Ústeckým po třetinách 1:1, 2:3 a 1:1 a tudíž skončili v celkové tabulce jako druzí.
zhlédnutí: 371

Video

SESTŘIH 3. finále oblastní ligy: Wolves Chomutov vs HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem - 3:1
zhlédnutí 371Před 14 dny
Skoukněte sestřih z 1. domácího finále mezi Wolves a Veterány kde se za Ústí ve druhé třetině trefil Matyáš Čaloun a za Chomutov ve třetí třetině Michal Karásek a 2 góly přidal Adam Mareš. Ve třetinách 0:0, 0:1 a 3:0 jsme porazili Veterány 3:1 a série se prodlužuje do 4. zápasu který se bude hrát zítra 9.6. od 15:00.
ROZHOVOR s kapitánem Chomutovských Wolves po vyhraném 3. finále
zhlédnutí 95Před 14 dny
Poslechněte si co řekl kapitán Wolves Vojtěch Malý po 3. finálovém zápase ve kterém Wolves Chomutov porazili HSÚ Pivní veterány Ústí nad Labem po třetinách 0:0, 0:1 a 3:0 tedy výsledkem zápasu 3:1 a zajistili tím další pokračování série v Chomutově.
ROZHOVOR s Jaroslavem Procházkou před 3. finálovým zápasem
zhlédnutí 209Před 14 dny
Poslechněte si co Jaroslav ,,Prochy´´ Procházka řekl před 1. domácím neboli 3. finálovým zápasem, v předešlých dvou Wolves podlehli Veteránům, v tom prvním výsledkem 8:3 a v druhém 6:2, nejen nedělním zápase mluvil Prochy v rozhovoru.
ROZHOVOR s trenérem týmu Ondřejem Hollem
zhlédnutí 93Před 21 dnem
Poslechněte si, co řekl Wolvesácký trenér Ondřej Holl nejen o emocích před finále s Ústeckými Pivními Veterány.
SESTŘIH toho nejzábavnějšího z natáčení.
zhlédnutí 250Před 28 dny
Koukněte na sestřih toho nejlepšího z natáčení pozvánky na finále. Ve videu působili: Marcel a Ondra Hollovi, Václav Volf a Radek Veselý, Jan Petržílka a Michal Karásek, Vojtěch Malý a Jakub Varga. Text a režie pak Marcel Holl a Jakub Bečvář. #wolves #chomutov #jsmevtomspolu
POZVÁNKA na finále Oblastní ligy 2024!
zhlédnutí 428Před 28 dny
Zkoukněte pozvánku na finálové zápasy v Chomutově jejichž soupeře stále neznáme, více informací a zajímavých příběhů se dozvíte ve videu které popisuje jak součastnost, tak posledních 10 let klubu. Ve videu působili: Marcel a Ondra Hollovi, Václav Volf a Radek Veselý, Jan Petržílka a Michal Karásek, Vojtěch Malý a Jakub Varga. Text a režie pak Marcel Holl a Jakub Bečvář. Na konci videa si pak m...
4. SEMIFINÁLE OBLASTNÍ LIGY: ZÁZNAM celého zápasu mezi Wolves Chomutov a SHÚ SHC Warriors Chlumec
zhlédnutí 620Před měsícem
Shlídněte celý záznam ze 4. semifinále oblastní hokejbalové ligy mezi Wolves a Warriors ve kterém jsme výhrou po třetinách 3:1, 0:1 a 2:0 tedy výsledkem 5:2 dosáhli konečného stavu série 3:1 a proto postupujeme do finále ve kterém se utkáme s výhercem série mezi Ústeckými Veterány a Děčínským klubem Black and White.
SESTŘIH ZE 4. SEMIFINÁLE OBLASTNÍ LIGY: WOLVES CHOMUTOV VS SHÚ SHC WARRIORS CHLUMEC - 5:2
Sledujte sestřih ze 4. semifinále oblastní hokejbalové ligy ve kterém se znovu utkali Warriors z Chlumce a Chomutovští Wolves. O výsledku dnes rozhodovali za Wolves Filip Novák, Lukáš Bartůněk, Adam Mareš a dvoubrankový Jakub Varga, za Warriors to pak byli Aleš Dvořáček a Tomáš Prokop. Výsledkem 5:2 tudíž stavem série 3:1 utvrzujeme výhru v semifinále a posouváme se do finále kde se utkáme s pr...
zhlédnutí 458Před měsícem
Podívejte se na záznam celého zápasu 3. semifinále ve kterém jsme po třetinách 0:2, 3:1, 1:0 tedy výsledkem 4:3 získali matchball do 4. utkání v semifinále play-off o postup do 2. hokejbalové ligy.
SESTŘIH Z 3. SEMIFINÁLE OBLASTNÍ LIGY: WOLVES CHOMUTOV VS SHÚ SHC WARRIORS CHLUMEC - 4:3
zhlédnutí 463Před měsícem
Zkoukněte sestřih ze 3. semifinále o postup do 2. hokejbalové ligy mezi Wolves Chomutov a SHÚ SHC Chlumec ve kterém se za Wolves trefili Adam Mareš, Ondřej Príhoda, Jakub Varga a Šimon Rusín a za Warriors Lukáš Prokop, Jakub Tót a Dominik Čelleňuk. Stav série je tedy 2:1 a možný rozhodující zápas proběhne zítra 19.5. od 10:30 v areálu Wolves Chomutov.